Nowa para w "Hotel Paradise". Jedna z uczestniczek jest zagrożona. Nie wytrzymała i wybuchła: To jest agresja emocjonalna

W "Hotelu Paradise" już pojawiła się rywalizacja pomiędzy uczestnikami. W nowym odcinku nie zabrakło poważnych rozmów, a także rozgoryczenia Marii, która pozostała bez pary. Jej reakcja zaskoczyła resztę grupy. Na koniec sporo namiesza.

W poprzednim odcinku "Hotel Paradise" jeden z uczestników pozostawił dla Wiktorii serce. Dzięki temu pojawiła się możliwość zmienienia pary. Okazało się, że to Kuba zdecydował się na ten krok. Jego decyzja spowodowała, że Maria musiała przenieść się do "singlówki". Nie potrafiła ukryć rozgoryczenia. 

Zobacz: "Hotel Paradise". Wiktoria zacięcie walczy z uczestniczkami i komentuje związek Natalii. Pojawiły się pierwsze zgrzyty

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

Chris Cugowski, Andrzej DudaChris Cugowski ocenia słowa Andrzeja Dudy o "młodzieży, która lekceważy Krawczyka"

"Hotel Paradise". Wiktoria i Kuba nową parą

Kuba pozostawił dla Wiktorii tajną deklarację, która pokazała, że jest zainteresowany zmianą partnerki. Tym samym Maria została wykluczona. Kuba nie krył radości i wyraził nadzieję, że jego relacja z Wiktorią będzie stale się rozwijać. 

Myślę, że jest potencjał. Mamy wspólne tematy do rozmów. To była dobra zmiana. Chcę mieć fajny kontakt ze swoją partnerką. Myślę, że będzie bardziej otwarta relacja niż z Marią - powiedział Kuba.
 

Maria musiała spakować swoje rzeczy z sypialni i przenieść się do "singlówki". Klaudia El Dursi zauważyła, że uczestniczka ma grymas na twarzy. Maria nie ukrywała, że jest niezadowolona z tego powodu i nie chce wracać do domu.

Jestem rozczarowana zachowaniem Kuby. Nie chcę zmieniać partnera i chcę poznawać go bliżej. Jestem bez pary, a nie chcę jechać do domu - wyznała.

Uczestniczka naciskała na rozmowę z Kubą, któremu zarzuciła, że jeszcze kilka dni temu nie chciał zmieniać partnerki. Gdy Wiktoria pojawiła się w programie, wszystko się zmieniło. Kuba przyznał, że jego dotychczasowa partnerka musiała poczuć zagrożenie i dlatego tak się zachowuje. 

Dopóki nie było Wiki, Maria miała inne podejście do mnie. Jak te kobiety potrafią się zmienić, jak czują zagrożenie - dodał Kuba.

Maria nie mogła pogodzić się z przeprowadzką. Wybuchła, a jej reakcję Wiktoria odebrała personalnie jako atak. Karolina również przyznała rację, że zachowanie singielki nie było fajne i powinna zachować zimną krew. 

To jest agresja emocjonalna w stosunku do mnie - powiedziała Wiktoria.

Agnieszka Woźniak-Starak, Iza Kuna, Maja OstaszewskaAgnieszka Woźniak-Starak w błyszczącym kombinezonie bryluje na premierze

Zadaniem uczestników w tym odcinku było stworzenie budowli z piasku. Maria dostała od Klaudii El Dursi możliwość namieszania w programie. Może dowolnie pozmieniać pary. Jak jej wybory wpłyną na resztę grupy i czy zemści się na Wiktorii? Tego dowiemy się już w nowym odcinku. 

Więcej o: