"New Amsterdam". Szykują się zmiany w serialu. Nowe ekscytujące wątki i zaskakujący bohaterowie

Już niebawem pojawi się czwarty sezon serialu "New Amsterdam". Twórcy zapowiedzieli kilka zmian w obsadzie, a także nowe bardziej pogodne wątki. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie, które uchyla rąbka tajemnicy.

Najnowszy sezon, który startuje w USA 21 września na pierwszy plan, ma wysunąć tematy znacznie bardziej radosne. Bohaterowie serialu będą mierzyć się z rozterkami miłosnymi. Jedna z ważniejszych scen znajduje się na zdjęciu, które niedawno pojawiło się w sieci.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

W czwartym sezonie "New Amsterdam" pojawią się ekscytujące wątki miłosne

Na zdjęciach, które zostały opublikowane przez TVLine możemy zobaczyć scenę, na którą czekali wszyscy fani serialu. Max i Helen znajdują się w czułych objęciach. Czy pocałunek, do którego doszło podczas finału trzeciego sezonu, oznaczał, że bohaterowie będą już razem?

Przeskoczyli tak wiele, kiedy dotarli do tych drzwi. Nic nie powiedzieli podczas tego długiego wspólnego spaceru do [jej - red.] drzwi. Jest tak wiele rzeczy, których nie powiedzieli. I gwarantuję wam, że pierwszą rzeczą, jaką robią, kiedy zamykają te drzwi, nie jest konwersacja - tłumaczy David Schulner.

Oczywiście, żeby nie było aż tak kolorowo, dla widzów przygotowano również kilka komplikacji związanych z życiem tych dwojga bohaterów.

Publika wie o nich więcej, niż oni wiedzą o sobie nawzajem, jeśli chodzi o to, co Sharpe robiła w Londynie. Max tak naprawdę nie wie o tym nic - o Minie, o jej mamie, o klinice, którą widziała, gdzie wcześniej pracowała. Jest tak wiele rzeczy, o których muszą porozmawiać, zanim będą mogli iść razem do przodu - mówi twórca serialu.

Nowy sezon "New Amsterdam" to również zmiany w obsadzie - do serialu dołączy Michelle Forbes

Warto również przypomnieć, że do obsady serialu dołączy Michelle Forbes. Aktorka wcieli się w rolę dr Veroniki Fuentes, spokojnej, opanowanej i nieustraszonej specjalistki, która ma pomóc w naprawie podupadającego szpitala. Widzowie mogą ją pamiętać z popularnego serialu "Czysta Krew’" emitowanego przez telewizję HBO oraz "Chicago Fire", wyświetlanego na Fox HD.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.