Karol Strasburger przepyta w "Familiadzie" drużynę polskich raperów. W odcinku wystąpią m.in. Kubańczyk i Vixen

"Familiada" kolejny raz zaskakuje. Tym razem jednak nie za sprawą wyjątkowego żartu prowadzącego ani interesującej odpowiedzi jednego z uczestników. Niespodzianką dla widzów będzie występ drużyny nazwanej dumnie "Dżentelmenami", w której skład wchodzą gwiazdy polskiego rapu.

Choć "Familiada" gości na ekranie już od ponad 20 lat, cały czas przyciąga przed ekrany milionową widownię. Mogłoby się wydawać, że format programu po takim czasie zdąży się już znudzić, jednak fani prowadzonego przez Karola Strasburgera teleturnieju nadal z wypiekami na twarzy śledzą zmagania drużyn, wyłapują wpadki i na bieżąco komentują kolejne odcinki.

"Familiada" do dziś potrafi też zaskoczyć, a jedną z większych niespodzianek w programie będzie skład drużyny "Dżentelmenów" w zaplanowanym na wrzesień odcinku.

Zobacz wideo Te programy emitowane były najdłużej w polskiej telewizji

Kubańczyk"Lista Plotka". Trzy "turbo laski" według Kubańczyka? "Chcę wrócić do domu cały i zdrowy"

"Familiada". Polscy raperzy w programie. Kto wystąpi w nietypowym odcinku?

Pod koniec sierpnia Kubańczyk w swoich social mediach zamieścił zdjęcie ze studia "Familiady", na którym pozuje obok Karola Strasburgera. Raper opatrzył post enigmatycznym podpisem: "Żarty się skończyły".

Rąbka tajemnicy szybko uchylił Lil Konon, który zdradził, że zdjęcie Kubańczyka istotnie nie było żartem i rzeczywiście zobaczymy go w kultowym teleturnieju. Jak wynika z postu, który producent wstawił na swoim fanpage'u, u boku Kubańczyka pojawią się: jego producent i manager Krupek, fryzjer Borys Kaltermann, a także VBS oraz Vixen. Wszystko wskazuje na to, że głową raperskiej "rodziny" w "Familiadzie" został Kaltermann. Panowie swoją drużynę nazwali "Dżentelmenami", a, jak donosi Lil Konon, odcinek z udziałem raperów ma być "bardzo memiczny". 

 
 

Karol StrasburgerStrasburger miał poważny wypadek na początku kariery. "Byłem cały połamany"

Jak podaje serwis glamrap.pl, Kubańczyk wyjawił, jak to się stało, że panowie zdecydowali się w ogóle wziąć udział w "Familiadzie".

Zadzwonił do mnie Borys czy idziemy, zebraliśmy ekipę i poszliśmy się dobrze pobawić. Vixen dał takiego hita, że będzie hitem YouTube jak lamy - powiedział raper.

Raperzy w "Familiadzie". Kiedy emisja?

Odcinek z raperami zostanie wyemitowany w niedzielę, 26 września. Ich udział w "Familiadzie" ma szansę przyciągnąć przed ekrany rekordową widownię - pod wszystkimi postami uczestników pojawiła się lawina komentarzy od fanów, którzy nie mogą doczekać się emisji. 

Niestety - z doniesień glamrap.pl wynika, że drużyna "Dżentelmenów" nie doszła do finału, co oznacza, że żaden z nich nie miał okazji sprawdzić, jak działa słynny kącik muzyczny.

Więcej o: