"Love Island". Za nami pierwszy odcinek i od razu zmiana zasad programu. To kobiety wybierały panów. Nie wszyscy są zadowoleni

Za nami premiera nowej edycji "Love Island". Poznaliśmy uczestników a także pary, w które się dobrali. Na widzów czekało jednak zaskoczenie. Teraz to kobiety rządziły w rozdaniu.

Po kilku miesiącach fani programu "Love Island" doczekali się nowej, czwartej już edycji. W poniedziałkowy wieczór Polsat wyemitował pierwszy odcinek miłosnego reality show. Młodzi mężczyźni i kobiety zamieszkali w jednej willi na słonecznej wyspie. Tym razem jednak na uczestników i widzów czekało spore zaskoczenie. To panie miały prawo wyboru.

'Taniec z Gwiazdami'"Taniec z Gwiazdami". Dla nich przygoda zakończyła się już na samym początku

Zobacz wideo

"Love Island". Pierwszy odcinek z zaskoczeniem. Zmiana zasad programu

Jako pierwszych twórcy programu przedstawili mężczyzn. Panowie pochodzą z różnych części Polski i są w różnym wieku. Wszystkich natomiast łączy miłość do aktywnego trybu życia. Większość z nich stawia na dużą aktywność, toteż ucieszyli się, kiedy na terenie willi znaleźli wyposażoną siłownię. Najstarszy wśród panów jest 32-letni Andrzej. Ma za sobą długoletni związek i narzeczeństwo. Jędrek natomiast to góral, który jest wielkim miłośnikiem kajaków. Wszyscy liczą na wakacyjną miłość. Uczestnicy z niecierpliwością wyczekiwali wejścia pań. Już pierwsza z nich zrobiła na nich wrażenie. Twórcy programu stopniowali napięcie, przedstawiając uczestniczki pojedynczo. Te robiły wielkie wejście. 25-letnia Paulina zajmuje się fotomodelingiem.

Chciałabym mieć swoją rodzinę. Jestem gotowa na poważny związek i tylko na to czekam - powiedziała uczestniczka.
 

Olga BuławaOlga Buława wyszła za mąż. Pokazała ukochanego i obrączki. Miała klasyczną suknię

Kilku z mężczyzn wystąpiło o krok do przodu, dając znak, że uczestniczka im się podoba. Zdecydowała się na przystojnego Wiktora. Kolejną uczestniczką jest 24-letnia Klaudia. Wybrała Andrzeja. Angelika to z kolei 22-letnia mieszkanka Anglii. Zdecydowała się na Jędrka. Następnie była Magda. 28-latka "związała się" z Kacprem. Ostatnia Angelika, na którą wołają Andzia, postanowiła namieszać w dotychczasowych parach. Zdecydowała się na Andrzeja, który wcześniej został wybrany przez Klaudię. Tym sposobem została ona bez pary, tak jak Adrian, który nie został wybrany. Oboje zostali połączeni. Tym sposobem powstało pięć par nowej edycji "Love Island".

Jestem zdziwiony, ale serduszko od razu mi zabiło mocniej - powiedział przed kamerami wybrany przez Paulinę Wiktor.

Z kolei Jędrek był zawiedziony, że w programie nie ma żadnej mulatki. Angelika natomiast liczyła na obficie wytatuowanych mężczyzn. Uczestnicy i uczestniczki mają za sobą pierwsze rozmowy sam na sam, by się poznać. Jednak nieoczekiwanie pod koniec odcinka do programu weszło dwóch nowych uczestników. Z pewnością namieszają w obecnym układzie par.

Program można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o 22:10.

Więcej o: