"Taniec z Gwiazdami". Najbardziej "gwiazdorska" edycja ze wszystkich? [UCZESTNICY, PREMIERA]

"Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu już za kilka dni w wyjątkowo gwiazdorskiej obsadzie. Kogo zobaczymy w jesiennej, 12. edycji show?

"Taniec z Gwiazdami" w ostatnich latach dostarczał już coraz mniej emocji - głównie dlatego, że wydaje się, że wszystkie dostępne gwiazdy już się w Polsce skończyły i zostały tylko nazwiska z drugiej ligi. Tymczasem jesienią 2021 Polsat postanowił udowodnić, że wciąż jeszcze da się znaleźć osoby, które poniosą program. Kogo tym razem zobaczymy na parkiecie?

Zobacz wideo Edyta Zając nagrała trening Oliwii Bieniuk do "Tańca z gwiazdami". Na pierwszy ogień poszła cha-cha

Andrzej Duda w MołdawiiAndrzej Duda zaliczył wpadkę, za co zganiła go prezydent Mołdawii

"Taniec z Gwiazdami" - uczestnicy

W ostatnich tygodniach Polsat powoli odkrywał karty i prezentował kolejne nazwiska, dołączające do tegorocznej edycji show. Jakie pary zobaczymy?

Jeśli spojrzeć na to, z jakimi partnerami tańczą w tym roku gwiazdy, to najwięcej zwycięstw w programie do tej pory zaliczył Stefano Terrazzino - kryształową kulę zdobył wspólnie ze swoimi partnerkami aż cztery razy. Czy w 2021 uda mu się powtórzyć ten sukces - to się dopiero okaże. Stefano i zwycięstwa oddziela już kilka lat, być może będzie miał ochotę na wielki powrót, co z sympatyczną Izabelą Małysz może okazać się realne.

"Taniec z Gwiazdami" - jury

12. edycja programu to również zmiany w składzie jury. Do przyznających punkty sędziów wraca czwarta osoba. Podobnie jak w ostatnich latach (z przerwą jednego sezonu) za stołem sędziowskim zobaczymy Michała Malitowskiego, będzie też naturalnie duet Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović. Razem z nimi jako czwarty juror zasiądzie Andrzej Piaseczny, który na dobre pożegnał się z TVP.

"Taniec z Gwiazdami" - prowadzący

A to wciąż nie koniec zmian. Pierwszy raz show stawia na trzech prowadzących - w ostatnich latach byli to Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, jednak w tym roku dołącza do nich importowana z TVN Izabela Janachowska.

Maria z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Uczestnicy, data, nowości. Wszystkie informacje o nowej edycji

Ogłoszono też prowadzących program "Kulisy Tańca z gwiazdami" zaraz po emisji głównego odcinka show. Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski poprowadzą podsumowania i porozmawiają z gwiazdami na świeżo po każdym odcinku na antenie Polsat Cafe.

"Taniec z Gwiazdami" - kiedy pierwszy odcinek jesiennej edycji?

I tu czeka nas chyba największa zmiana ze wszystkich zmian w tej edycji. "Taniec z Gwiazdami" przenosi się w tym sezonie z piątku na poniedziałkowe wieczory. Najbliższy, pierwszy odcinek 12. edycji show zobaczymy w poniedziałek 30 sierpnia o godzinie 20.05 - oczywiście na antenie Polsat.

Będziecie oglądać?

Więcej o: