"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba ma partnera! Zaskoczenie. Miał wywijać z Kajrą. Ale żona Sławomira też nie może narzekać

Sylwia Bomba będzie rozwijać taneczne zdolności w parze z Jackiem Jeschke. Tym samym dowiedzieliśmy się, z kim o Kryształową Kulę powalczy Kajra.

Już 30 sierpnia w Polsacie zadebiutuje kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy show dzielnie przygotowują się do pierwszego występu pod okiem swoich tanecznych partnerów. W środę dowiedzieliśmy się, kogo w obroty weźmie Jacek Jeschke. Sylwia Bomba nie ukrywa ekscytacji.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba zatańczy z... Spore zaskoczenie! Mówiło się, że będzie tańczył z Kajrą. Ona z kim? Też się wydało!

Tak, to już pewne, Sylwia Bomba zatańczy z Jackiem Jeschke, który w poprzednich sezonach występował z Mileną Rostowską-Galant oraz Barbarą Kurdej-Szatan, a Annę Karczmarczyk doprowadził nawet do zwycięstwa.

Przedstawiam państwu Mistrza Europy, Mistrza Świata i ośmiokrotnego Mistrza Polski - Jacka Jeschke, czyli mojego tanecznego partnera w "Tańcu z Gwiazdami". Jak myślicie, czy z Jackiem będzie bombowo?

Internauci, podobnie jak sama zainteresowana, nie ukrywają ekscytacji.

Ale się cieszę, że jesteście razem w parze! Trzymam za was kciuki! Najlepsza para.
Dla ciebie zacznę na nowo oglądać "Taniec z Gwiazdam". Czekam niecierpliwie na wasze poczynania na parkiecie - pisali.
 

Warto jednak dodać, że plotki nie były tak obiecujące. Mówiło się, że Jacek będzie kształcił tanecznie Kajrę. Dziś już wiemy, choć produkcja "Tańca z Gwiazdami" nie ogłosiła tego oficjalnie, że żonie Sławomira Zapały partnerować będzie Rafał Maserak.

Ponadto w show zobaczymy także ukochaną Jacka - Hannę Żudziewicz. Pod jej okiem tanecznych kroków będzie uczuł się z kolei Piotr Mróz. Po nagraniach, jakie pojawiły się w sieci, śmiemy twierdzić, że serialowy "Gliniarz" może okazać się czarny koniem tej edycji.

Więcej o: