"Zniewolona" wróci z trzecim sezonem! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Znamy szczegóły

"Zniewolona" powróci na antenę TVP1 z trzecim sezonem. Tym razem nie zabraknie polskich wątków. Pojawią się nowe postacie, w tym tajemniczy książę z kraju nad Wisłą.

"Zniewolona" to ukraiński serial, który w 2019 roku podbił serca polskich telewidzów. Już wiadomo, że emitowany w TVP1 format powróci z trzecim sezonem. Oprócz znanych i lubianych bohaterów, pojawią się nowe wątki i postacie. Co wydarzy się w trzecim sezonie? Z zapowiedzi scenarzystów wynika, że na ekranie zobaczymy historie związane z Polską. Co więcej, w obsadzie pojawi się nowy aktor, który zagra polskiego księcia.

instagram.com/oliwia.bieniuk; ONSOliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Internauci są podzieleni: Kto to jest?

"Zniewolona". Trzeci sezon już niebawem w TVP

Wydarzenia, jakie będą rozgrywać się w trzecim sezonie "Zniewolonej", będą osadzone w drugiej połowie XIX wieku, niedługo przed zniesieniem pańszczyzny. W rolę polskiego księcia wcieli się Sergey Strelnikov. Ten przystojny i tajemniczy mężczyzna szybko wzbudzi sensację i będzie na językach całej kijowskiej śmietanki towarzyskiej. Wiadomo już, że zauroczy się Kitty i będzie próbował zdobyć jej względy. Nie tylko pomoże bohaterce i uratuje ją z kolejnej opresji, ale rozwiąże także zagadkę śmierci Andrieja Żadana. Niewykluczone, że w najnowszych odcinkach wystąpią polscy aktorzy. Scenarzystka serialu zapowiedziała nowe postacie.

Pojawi się pan Stefan Jabłoniewski, człowiek ze znanej rodziny rodem z Polski. Nie mogę jeszcze powiedzieć z jakiego miasta, ale on właśnie będzie miał najbardziej wpływ na wydarzenia w trzecim sezonie. Od niego będzie zależał po części los Katii, a po części los Andrieja, a dokładnie to, czy Andriej przeżyje, czy nie. Powiem więcej - ten właśnie człowiek okaże się niezwykle ważny dla kolejnego bohatera, Piotra Czerwińskiego - powiedziała Tała Prystajecka, scenarzystka serialu w programie "Alarm".

Krystian WieczorekKrystian Wieczorek chwali się zdjęciem z żoną. Nie zabrakło czułego wyznania

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski ma nadzieję, że polskie wątki jeszcze bardziej przyciągną widzów przed telewizory.

Jesteśmy zainteresowani emisją nowych odcinków i właśnie prowadzimy rozmowy w tej sprawie. Jesteśmy też zainteresowani wprowadzeniem tam wątków polskich z polskimi aktorami - powiedział Kurski w rozmowie z "Faktem".

Kiedy poznamy dalsze losy Katieriny, Piotra Czerwińskiego i innych bohaterów? Tego jeszcze nie wiadomo. Nie jest znana dokładna data emisji. Na razie trwają prace na planie. Prawdopodobnie jednak trzeci sezon będzie miał premierę w polskiej telewizji w jesiennej ramówce, po wakacjach.

Zobacz wideo Marta Manowska zdradziła szczegóły 8. edycji "Rolnik...". "Rozbijemy bank"
Więcej o: