"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek znalazł miłość. Podzielił się romantycznym ujęciem: Lubię być z Nią

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek pochwalił się, że jest szczęśliwie zakochany. Internauci gratulują mu na Instagramie i życzą mężczyźnie szczęścia.

Za nami kolejna edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tym razem miłość znalazła tylko jedna para - Iza i Kamil do tej pory są razem, a ich związek staje się coraz mocniejszy. Nie udało się za to Idze i Karolowi, którzy nie mają najlepszych stosunków, oraz Laurze i Maćkowi, którzy choć nie rozwiedli się od razu, to nie potrafili zbudować relacji przez miesiąc, który sobie jeszcze dali. Teraz jednak okazuje się, że mężczyzna znalazł miłość. Nie wiadomo jednak, kim jest tajemnicza kobieta.

Zobacz wideo Im nie wyszło

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek jest szczęśliwie zakochany

Maciek nie ukrywał swojej fascynacji żoną, którą wybrali dla niego eksperci. Zachwycał się Laurą i starał się, żeby jak najlepiej czuła się w jego towarzystwie. Ona jednak zablokowała się na męża i zaczęło przeszkadzać jej jego podejście do życia oraz nawyki. Nie stworzyli związku, zdecydowali się rozejść.

Nowy spot 'Mam talent!'"Mam talent!". Opublikowano nowy spot i nawiązano do odejścia Szymona Hołowni

Oboje jednak nie mają parcia na szkło i nie wypowiadają się w mediach na temat swoich spraw uczuciowych. Teraz jednak Maciek zrobił wyjątek i pochwalił się swoim szczęściem. Dodał zdjęcie posiłku, który spożywał w towarzystwie ukochanej:

Lubię być z Nią...  #romantic #happy #goodvibes #gentleman #lady #love - napisał podekscytowany.
 

W komentarzach internauci gratulują mu tego, że wreszcie trafił na odpowiednią osobę.

Bardzo cieszy taki obrót spraw. Wszystkiego dobrego, dużo, bardzo dużo, miłości.
Zasługujesz na szczęście jak mało kto! Powodzenia!
Z całego serca gratuluję! Zasłużyłeś na kogos Najwspanialszego - wspierają go fani produkcji.

Bibi i Simon z 'Hotelu Paradise', Monika KociołekBibi z "Hotelu Paradise" o zdradzie Simona: Zagalopował się

Pojawiły się także pytania dotyczące tożsamości ukochanej Maćka. Internauci są ciekawi, czy przypadkiem nie wrócił do Laury. Jak na razie uczestnik piątej edycji programu milczy. A Wy jesteście ciekawi, kto zdobył jego serce?

Więcej o: