"Big Brother". Popularne reality show wróci na antenę? Magda Wójcik nawiązuje do innych formatów z "dziewczynami w bikini"

"Big Brother" to jeden z najpopularniejszych reality show. Czy wróci na antenę? Magda Wójcik, uczestniczka szóstej edycji, zdradza jak według niej wygląda przyszłość programu.

Show "Big Brother" w 2019 roku wygrała Magda Wójcik. Uczestniczka zdradziła w wywiadzie dla Tele Magazynu, że chętnie wróciłaby do Domu Wielkiego Brata. Dla niej "Big Brother" to najlepszy reality show, jednak zdaniem celebrytki wyprzedzają go formaty, w których uczestnicy skąpo ubrani paradują w egzotycznych plenerach. 

Zobacz wideo Gwiazdy szóstej edycji "Big Brothera"

Tilly WhitfeldGwiazda "Big Brothera" spróbowała triku z TikToka. " Prawie oślepłam"

"Big Brother". Czy format ma szanse zgromadzić widzów?

"Big Brother" powrócił w 2019 roku na antenę TVN. Choć cieszył się dużym powodzeniem, to jednak takie format jak "Hotel Paradise" są ciągle w czołówce chętnie oglądanych reality show.

Wydaje mi się, że chodzi bardziej o takie wizualne aspekty, dlatego "Love Island" czy "Hotel Paradise" jest tak bardzo oglądany. Dziewczyny są w bikini i to na pewno zachęca widzów do oglądania. A w Domu Wielkiego Brata wszyscy byli raczej w piżamach czy w dresach. Może o to chodzi? Chociaż ja wolę ten aspekt psychologiczny. Myślę, że w takim zamkniętym domu ludzie bardziej się poznają, niż na otwartym terenie - ocenia Magda.

Magda Wójcik to jedna z tych uczestniczek "Big Brothera", która świetnie wykorzystuje sławę zdobytą w programie. W Domu Wielkiego Brata zaskarbiła sobie sympatię widzów. Została influencerką, a jej konto na Instagramie śledzą tysiące fanów. Teraz możemy oglądać Magdę w nowym show "One Night Squad", gdzie rywalizuje wraz z innymi celebrytami.

 

 "Big Brother". Show powróci na antenę?

"Big Brother" to niezwykle popularny reality show. Format został wymyślony w Holandii w 1997 roku, gdzie wystartowała jego pierwsza edycja. Polską wersję wyprodukowała stacja TVN w 2001 roku. Łącznie w Polsce odbyło się sześć edycji programu.

Dyrektor programowy stacji TVN Edward Miszczak sam przyznał kiedyś, że jego marzeniem jest powrót Wielkiego Brata na antenę.

Ciągle mamy w marzeniach wersję "Big Brother VIP". Próbowaliśmy wszystkich rozwiązań, tego jeszcze nie. Na razie widzowie nie byliby zadowoleni, gdybyśmy nie dali im drugiego i trzeciego sezonu "Hotelu Paradise" - mówił w rozmowie z portalem Wirtualne Media w 2020 r. dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

Alicja Walczak, Grzegorz Mielec z 'Big Brothera'Co słychać u uczestników "Big Brothera"? Mielec zagrał w serialu brazylijskim

Czy chcecie, by Wielki Brat wrócił?

Więcej o: