"Ślub od pierwszego wejrzenia". W finałowym odcinku Maciek był poturbowany. Wyjaśnił, co się stało [SPOILER]

Maciej z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w finałowym odcinku wystąpił z mocno obtartym czołem. Jak do tego doszło?

W czwartym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Maciek został połączony z Laurą. Od początku para nie tworzyła udanego związku, jednak to finałowy odcinek miał ostatecznie wyjaśnić, czy Laura i Maciej zdecydowali się kontynuować małżeństwo. Przed kamerami Maciek pojawił się z ogromnym obtarciem na czole.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami. Znamy decyzje

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Zobacz: Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ma oporów przed wrzucaniem zbyt intymnych ujęć. "Zawsze wesoło... Nie dla Agi"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". W finałowym odcinku Maciek był poturbowany

W czwartym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobór par wzbudził niemałe kontrowersje. Internauci byli zbulwersowani decyzjami ekspertów. To właśnie ich zdaniem Maciej i Laura mieli stworzyć udaną relację. Jednak niemal w każdym odcinku mogliśmy się przekonać, jak bardzo się mylili. Finałowy odcinek wyjaśnił wszystko.

Początkowo Laura i Maciej zdecydowali się kontynuować małżeństwo, mimo że dzieliły ich fundamentalne różnice (Maciek jest wierzący, a Laura ateistką). Po kilku tygodniach było tylko gorzej, a pary nie zbliżył do siebie nawet wypadek Macieja. Mężczyzna wystąpił poturbowany przed kamerami.

Jakiś czas temu, chyba półtora tygodnia temu, miałem wypadek samochodowy, ucierpiało moje czoło no i wyglądam, jak wyglądam - wyznał.

Nie wiadomo, jak Laura zareagowała na tę sytuację. Pewne jest natomiast, że para ostatecznie podjęła decyzję o rozstaniu. Maciek nie ukrywał, że Laura nie doceniała jego starań. On czuł się zawiedziony.

Zobacz również: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza narzeka na brak seksu z Kamilem: Brakuje mi zbliżeń. On nieco mniej wylewny

Więcej o: