"Dance Dance Dance". Ida Nowakowska dopiero urodziła, ale pojawiła się na finale show. Wyglądała obłędnie

"Dance Dance Dance". Ida Nowakowska pojawiła się na planie finałowego odcinka show. Jak się prezentowała? Zobaczcie sami.

W sobotni wieczór, 15 maja, w TVP2 wyemitowano finał "Dance Dance Dance". Oprócz tego kto wygra, widzowie zastanawiali się, czy zobaczą Idę Nowakowską. Jurorka właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Jak z sytuacji potencjalnej absencji jurorki wybrnęła produkcja? 

'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". Udział Idy Nowakowskiej w finale stoi pod znakiem zapytania

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Wypadek na planie, Roksana Węgiel znokautowała przyjaciółkę

Ida Nowakowska na finale "Dance, Dance Dance"

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon właśnie powitali na świecie syna. Gwiazda TVP opuściła szpital 12 maja. Jej udział w finale "Dance Dance Dance" stał więc pod znakiem zapytania. Produkcja jednak zabezpieczyła się na taką okoliczność i nagrała odcinki finałowe już wcześniej. Na żywo 15 maja miały zostać jedynie ogłoszone wyniki - te w końcu zależały od SMS-owego głosowania widzów.  Nowakowska miała podobno możliwość wyboru, czy chce pojawić się w studio TVP. Ostatecznie skorzystała z takiej możliwości. 

 

Anna Matysiak, Roksana Węgiel, Staszek Karpiel Bułecka"Dance Dance Dance". Znamy zwycięzców trzeciej edycji show

Jurorka zasiadał przy wspólnym stole z pozostałymi jurorami oraz uczestnikami i usłyszała wiele komplementów. 

Chcę pogratulować Idzie, naszej młodej mamie - powiedziała Joanna Jędrzejczyk.

A później dodała: 

Ida wygląda dziś przepięknie, jak nastolatka.

Nowakowska faktycznie wyglądała fantastycznie. Jurorka "Dance Dance Dance" na finał wybrała kreację w mocnym neonowym odcieniu różu. Marynarka robiła wrażenie - uwagę zwracał nie tylko duży kołnierz, ale też bufki. Ida postawiła też na ciekawą biżuterię. Ozdoby pojawiły się na szyi jurorki oraz w jej włosach. Spinki przypominające perełki pięknie podkreśliły prostą fryzurę młodej mamy.

Spodziewaliście się, że Ida Nowakowska pojawi się w programie?

Więcej o: