"Power Couple". Piotr Rubik zawdzięcza żonie wiele w kwestii finansów. "Pomogła mi uchronić się od niebezpiecznych sytuacji"

Mamy dla Was przedpremierowy fragment najnowszego odcinka "Power Couple". Zobaczcie, jak Agata Rubik i Piotr Rubik poradzili sobie z zadaniem. Kompozytor opowiedział też, ile zawdzięcza żonie. Również w kwestiach związanych z finansami.

"Power Couple" nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Show budzi sporo emocji, nic więc dziwnego, że przyciąga przed telewizory liczną publiczność. Zobaczcie, już teraz, co wydarzy się w dziewiątym odcinku show. Specjalnie dla Was mamy przedpremierowy fragment programu. 

Janusz Chabior z żoną w 'Power Couple'"Power Couple". Chabior prawie zasłabł pod wodą. Jak zareagowała jego żona?

"Power Couple". Agacie Rubik i Piotrowi Rubikowi puściły nerwy. Poleciała wiązanka

W dziewiątym odcinku programu kompozytor postanowił opowiedzieć, co zawdzięcza swojej żonie. Okazuje się, że Agata Rubik pomogła mężowi ustrzec się przed potencjalnymi problemami. 

Agata mi bardzo pomogła w moim sukcesie, ponieważ dzięki niej mogłem uchronić się od wielu niebezpiecznych sytuacji związanych z finansami - opowiadał przed kamerą. 

Była modelka wyglądała na zachwyconą takim wyznaniem. Mniej entuzjastycznie była nastawiona jednak podczas zadania, które wymyśliła produkcja. Małżonkowie musieli przepłynąć wyznaczoną trasę motorówką. Kompozytor miał starować, ale dla utrudnienia musiał mieć zasłonięte oczy. Nawigować więc musiała jego żona. Zadanie wzbudziło sporo nerwów. 

Zuch jesteś myszko - chwaliła muzyka żona. 
Mów gdzie, a nie zuch - irytował się Rubik. 

W pewnym momencie Rubikowi wyrwało się więc kilka niecenzuralnych słów. Koledzy i koleżanki z programu nie kryli rozbawienia. Cały fragment możecie zobaczyć na nagraniu poniżej. 

Zobacz wideo "Power Couple". Piotrowi i Agacie Rubikom puściły nerwy. Poleciała wiązanka

Spodziewalibyście się, że spokojny Piotr Rubik w końcu pokaże prawdziwe emocje?

ZOBACZ TEŻ: "Power Couple". Piotr Rubik uznany za pantoflarza. Uczestnicy odpowiadali na "pytania poniżej pasa". Kto odpadł?

Więcej o: