Aleksandra Żebrowska z klasą odpowiedziała na zaczepkę Wojewódzkiego. Poszło o porównania do Anji Rubik

W najnowszym odcinku show "Kuba Wojewódzki" jednym z gości była Aleksandra Żebrowska. Influencerka opowiedziała nieco o macierzyństwie, małżeństwie i... Anji Rubik.

Aleksandra Żebrowska zasiadła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Influencerka była w wybornym humorze. Już kilka dni przed emisją odcinka żartowała w swoich mediach społecznościowych, że odpowiedziała na zaproszenie Kuby Wojewódzkiego tylko dlatego, że drugim gościem miał być Lech Wałęsa. Żona Michała Żebrowskiego bardzo chciała poznać prezydenta. 

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska znalazła plus lockdownu. Chodzi o jej dzieci. "Rozwalasz system"

Aleksandra Żebrowska u Kuby Wojewódzkiego 

Wizyta u Kuby Wojewódzkiego była drugim występem Aleksandry Żebrowskiej w telewizji. Przyznała od razu, że bardzo się stresuje, ale nie aż tak bardzo jak jej mąż, Michał Żebrowski. Aktor również miał okazję porozmawiać z Wojewódzkim i zapewne wie, jak żona może się czuć. Dziennikarz wspomniał zresztą o wizycie Żebrowskiego w programie. Obok niego zasiadła wówczas Anja Rubik, która często jest porównywana do Oli. Michał przyznał wtedy, że jego żona jest piękniejsza od modelki. Wojewódzki zaczął dopytywać, co ona myśli o takiej reakcji męża.

Powiedział piękniejsza, a to jest dla każdego czym innym. Ja wtedy byłam w dziewiątym miesiącu ciąży i wyglądałam okropnie, więc pewnie chciał mi zrobić przyjemność. Myślę, że wybrał mniejsze zło - jedni powiedzą, że jest bucem, a drudzy, że kochanym mężem.
Czyli sytuacja z Anją cię podbudowała? - dopytywał Kuba.
Nie, to nie tak, ja ją uwielbiam. Poznałyśmy się, jest świetną babką - tłumaczyła Ola.

Zapytał, czy sama widzi podobieństwo do Anji, a Ola odpowiedziała mu z klasą.

Nie porównuje się do niej i nie sprawdzam, czy mamy podobnie grube albo chude ramiona.

Później Wojewódzki przeszedł do tematu związanego z Michałem Żebrowskim. Zapytał, czy Oli zdarza się oglądać filmy z jego udziałem sugerując, że nie powinna tego robić.

Nie oglądam. Michał nie chciał, żebym to robiła. Jest bardzo fajnym facetem, po co mam sobie psuć jego obraz jakimiś... - tu zabrakło Oli słów, by dokończyć.

Aleksandra Żebrowska szczerze o macierzyństwie 

Na końcu dziennikarz zaczął pytać o macierzyństwo. Żebrowska jest znana z tego, że bardzo szczerze mówi o szczegółach na temat ciąży i rodziny. Prowadzący był ciekawy, czy rozmawia z dziećmi o polityce.

Tak, one czasem pytają. Słyszą o tym w domu, szkole. Pytali się ostatnio, dlaczego TVP kłamie. 
O, jutro w TVP synowie Żebrowskich - podsumował Kuba.

Na tym zakończyła się rozmowa z Olą. Po chwili do studia wkroczył drugi gość, Lech Wałęsa.

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska karmi piersią, ale to opis zwrócił uwagę. Wystarczyło jedno słowo

Zobacz też: Michał Żebrowski opublikował zdjęcie żony tuż po porodzie. Zaapelował także do rządzących. "Zostawcie kobiety w spokoju"

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy
Więcej o: