Maciej Stuhr zignorował pytanie Wojewódzkiego o to, czy jest "patusem". Świetna reakcja aktora

Maciej Stuhr był gościem programu "Kuba Wojewódzki". Aktor opowiedział nieco o swoich planach zawodowych. Został zapytany też o nagrody, które otrzymał w tym roku za swoje aktorskie dokonania.

Maciej Stuhr był gościem najnowszego odcinka talk-show "Kuba Wojewódzki. Artysta zasiadał na kanapie samozwańczego króla TVN-u  już kilkukrotnie. Ponowne pojawienie się aktora w programie jednak nie jest niczym zaskakującym. Wojewódzki często zaprasza do siebie te same osoby. Tym razem pretekstem do wywiadu z aktorem była jego rola w produkcji TVN - "Szadź 2". Obok Macieja Stuhra pojawił się skoczek narciarski Piotr Żyła

Maciej Stuhr na planie 'Szadzi'Stuhr wrócił na plan "Szadzi". Miał jednak pewne obawy. "Zatrwożyłem się, że nie damy rady"

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zamieszanie wokół łódzkiej filmówki: Mnie nie spotkało w szkole nic złego, ale byłem na innej pozycji

Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego 

Maciej Stuhr cieszył się doskonałym humorem. Już na wstępie został zapytany o wygraną Telekamerę w kategorii najlepszy aktor. Temat miły, ale Wojewódzki nie mógł powstrzymać się od złośliwości. 

Dostałeś Telekamerę, bo jesteś patusem? - ironizował Wojewódzki, nawiązując do roli aktora w "Szadzi".

Stuhr zignorował zaczepkę dziennikarza i udawał, że nie słyszy dziwnej uwagi, która nie była na miejscu. 

Ta nagroda sprawiła mi wyjątkową frajdę. W tej sytuacji, jaką mamy w kraju, tych podziałów, wygrać plebiscyt, to coś znaczy - usłyszeliśmy.

Aktor przyznał, że oglądając w TVP materiały na swój temat, często zastanawia się, czy jeszcze jest lubiany. Gospodarz programu szybko uciął jednak temat i nawiązał do drugiej nagrody, którą w tym roku odebrał Maciej Stuhr - Węża. Aktor dostał statuetkę za najgorszy męski występ poniżej talentu. Przyczyniła się do tego rola aktora w filmie Patryka Vegi "Bad Boy" (artysta był nominowany także w kategorii najgorszy ekranowy duet). 

Ten wybór zawodowy nie był najszczęśliwszy - powiedział Stuhr o swojej roli w filmie Vegi.

A później dodał:

Czytałem ten scenariusz, ten temat jest fantastycznym materiałem na film - dodał.

Maciej StuhrMaciej Stuhr ostro o sytuacji na wydziałach aktorskich: Wstyd!

Aktor nie odpowiedział jednak jednoznacznie na pytanie o to, dlaczego przyjął rolę. Cóż, to tylko dowód na to, że nawet najlepszym zdarza się podjąć niewłaściwe decyzje. Na pytanie o to, czy zagra jeszcze u Vegi, dyplomatycznie odpowiedział: Nie wiem.

Więcej o: