"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie dają szans dwóm parom: Iga "sabotuje związek", Laura nie jest zainteresowana

Dwie pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie dogadują się najlepiej. Widzowie mają wrażenie, że Laura i Maciek oraz Karol z Igą wzajemnie się na siebie irytują.

W piątek został wyemitowany kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pary mają coraz więcej czasu na różne aktywności, m.in. wakacyjne wyjazdy i spotkania z rodzinami. Dwie z nich ewidentnie nie dogadują się najlepiej.

Maciej / Marcin ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin skomentował wpis Macieja. Fani zaatakowali

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Kamila pokochała Izę

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrali się do rodziny chłopaka, jednak pojawił się stres - kobieta obawiała się, bo dotychczas widziała teściów tylko raz. Mimo obaw wszystko przebiegło pomyślnie - mama Kamila stwierdziła nawet, że liczy, że jej syn zmądrzeje przy żonie. Dodała, że bardzo ją polubiła i traktuje, jak córkę. Widzowie mieli jednak swoje obiekcje. Niektórzy uważali, że Iza... przesadnie stara się dogodzić mężowi.

Jak byli u niej w Bytomiu, ona gotowała i sprzątała. Jak pojechali do niego, również ona gotuje i sprząta. Polki są mistrzyniami świata w wyręczaniu mężczyzn w domowych obowiązkach. Za kilka lat, jak będą mieli dzieci, będzie narzekała, że jest zmęczona, że on jej nie pomaga i "wszystko jest na jej głowie".
Ona sama stwierdziła, że nie lubi siedzieć. To nic złego. Siedziała w domu to nawet z nudów. Bardzo miło się ich ogląda, najlepsza para - oceniali.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Napięta sytuacja między Igą i Karolem

U Karola i Igi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sytuacja jest nieco napięta. Dziewczyna prowokowała męża i wciąż krytykowała za to, że brakuje mu uśmiechu, a on z kolei twierdził, że większy entuzjazm przejawia w pracy i tam się śmieje.

To fajnie, że częściej się śmiejesz w pracy, niż ze mną - podsumowała Iga.

Psychologowie byli zdania, że Karol powinien jej wytłumaczyć, co czuje, bo Iga próbuje rywalizować z mężem i liczy, że wreszcie wda się z nią w dyskusję. Nawet, gdy chciał zrobić żonie przyjemność, ona zirytowała się, że nie angażuje jej do aktywności, która mogła być wspólna. Karol próbował ją uspokoić.

On nadużywa słowa "spokojnie" i mówi to w momentach, których totalnie nie rozumiem. To mnie irytuje - stwierdziła.

Para chcąc załagodzić spór, zdecydowała się na wyjazd w góry. Niestety, nawet wtedy Iga denerwowała się, że Karol zupełnie nie okazuje emocji i nie czuje od niego pozytywnych wibracji. On z kolei stwierdził, że nie ma ochoty się sztucznie uśmiechać. Widzowie byli zdania, że Iga przesadza. 

Czy tylko mnie ta kobieta tak irytuje? Aż oglądać się tego nie da, szkoda faceta, bo widać, że się stara.
Liczyłam na to, liczyłam na tamto - Iga cały czas mówi do kamery, co miałoby się zdarzyć, zamiast zacząć samodzielnie działać. Chciała kroić warzywa? Trzeba było wziąć się do pracy, a nie strzelać focha. Sabotuje ten związek i się niepotrzebnie czepia.
Mam wrażenie, że Iga zamiast cieszyć się beztroskimi chwilami w towarzystwie męża, na siłę szuka problemów, tak jakby myślała, że nie zasługuje na szczęśliwy związek.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura żali się na Maćka

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się zrobić sobie tatuaż, któremu zdecydowanie sprzeciwiał się Maciek.

Widzę, że teraz jest modne tatuowanie całego ramienia, co w moim mniemaniu sprawia, że sylwetka wygląda gorzej - stwierdził.
Ja mu powiedziałam, ze mam termin i zamierzam zrobić ten tatuaż. Długo go planowałam i nie zamierzam rezygnować - tłumaczyła Laura.

Ostatecznie Maciek stwierdził, że zdobienie dziewczyny całkiem mu się podoba i bardzo jej pasuje. Później wybrali się do brata chłopaka i jego żony. Laura pożaliła się jej, że jest zawiedziona, że mąż czekał z seksem do ślubu, brak mu obycia z kobietą i denerwuje ją jego niezdecydowanie.

Widzowie uważają, że jest tak zniechęcona do męża, że nic z tego nie wyjdzie. 

Laura myślę, że się zniechęciła do Maćka i teraz obojętnie co on zrobi, będzie źle odebrane. On chce się jej przypodobać, więc mówi i robi to, co jego zdaniem Laura chciałaby usłyszeć. I takim działaniem sobie tylko szkodzi.
Każdy tak najeżdża na Laurę, a ja jej się wcale nie dziwię. Sama bym miała już dość niezdecydowanego, nie wiedzącego czego się chce Maćka.
Laura nie jest zainteresowana Maćkiem. Nic jej nie pasuje i nie pójdzie na żaden kompromis. Zero inicjatywy...

Myślicie, że Laurze i Maćkowi oraz Idzie i Karolowi uda się załagodzić spory?

instagram.com/iga_smiechowicz"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga znika z Instagrama. Ma dość hejtu

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza schudła osiem kilogramów. Zaprezentowała nową sylwetkę. "Wow, ale różnica"

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty
Więcej o: