"Dance Dance Dance". Joanna Jędrzejczyk nie radzi sobie w roli jurora? Produkcja wyjaśnia

Joanna Jędrzejczyk jest jurorem "Dance Dance Dance". Do tej pory mówiło się, że sportsmenka nie radzi sobie w tej roli. Teraz pojawiły się kolejne wypowiedzi pracowników TVP, z których wynika, co produkcja formatu sądzi na temat Jędrzejczyk.

W ostatnim sezonie "Dance Dance Dance" zaszły spore zmiany. Roberta Kupisza i Annę Muchę zastąpili bowiem Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. Udział tych dwojga w programie od początku budził duże emocje. Choreograf porzucił bowiem dla formatu współpracę ze stacją TVN, a Joanna Jędrzejczyk nie ma wiele wspólnego z tańcem. Szybko pojawiły się też głosy, że mistrzyni w boksie nie radzi sobie w nowej roli. Osoba związana z produkcją stwierdziła, ze Jędrzejczyk jest na planie zdezorientowana, a jej wypowiedzi są na tyle nieskładne, że w efekcie produkcja ma mnóstwo pracy z montażem odcinków. 

Joanna Jędrzejczyk"Dance Dance Dance". Joanna Jędrzejczyk nie sprostała oczekiwaniom produkcji

Zobacz wideo Jędrzejczyk do Nowakowskiej w „DDD”: Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Teraz jednak pojawił się nowy głos w sprawie.

"Dance Dance Dance". Joanna Jędrzejczyk jednak nie taka zła?

Osoba związana z produkcją "Dance Dance Dance" w rozmowie z portalem Pomponik rozpływa się nad Jędrzejczyk i zaprzecza wcześniejszym doniesieniem.

Joanna jest bardzo profesjonalną osobą, która z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do wszystkiego, co robi. (...) Na takiej właśnie osobie zależało produkcji i stacji, gdy wybierali jury do trzeciej edycji. Mimo że Asia wcześniej nie miała okazji sprawdzić się w podobnej roli w dużym programie rozrywkowym, zdała egzamin na szóstkę - czytamy.

Anonimowy informator portalu twierdzi nawet, że produkcja widziała Jędrzejczyk już w pierwszym sezonie produkcji, ale wówczas ze względu na zobowiązania zawodowe zawodniczka MMA odmówiła współpracy. 

Udało się w końcu przy trzeciej [edycji - przyp. red.] i wszyscy zgodnie twierdzą, że był to strzał w dziesiątkę. Aśka jest bardzo lubiana i ceniona nie tylko przez uczestników, ale również przez całą ekipę.

Joanna JędrzejczykFani kpią z Joanny Jędrzejczyk: "A co dalej, 'Familiada'?". Zawodniczka odpowiedziała

Podobno Jędrzejczyk ma wiele zalet, jednak jej największym atutem jest to, że "nie gwiazdorzy".

Ma jeszcze jedną ważną zaletę - nie gwiazdorzy na planie, co jest rzadkością w show-biznesie.

Informator portalu, oceniając Jędrzejczyk, powołuje się na nieokreślone szerzej badania rynku. 

W badaniach Asia wypada świetnie, co tylko potwierdza, że produkcja dokonała odpowiedniego wyboru, zatrudniając ją.

Komu wierzyć? Trudno ocenić. Stacja nie wydała oficjalnego oświadczenia w sprawie udziału Joanny Jędrzejczyk w "Dance Dance Dance". 

Więcej o: