"Hotel Paradise". Do willi weszła nowa uczestniczka. Nathalia poczuła się zagrożona. Ma powody?

Gdy już wydawało się, że w "Hotelu Paradise" zapanował względny spokój, w willi zjawiła się nowa uczestniczka. Podczas kolacji z mężczyznami Karina musiała podjąć decyzję, z którym z nich chce się sparować.

Ostatnią dobę w "Hotelu Paradise" uczestnicy spędzili w towarzystwie nieswoich partnerów. Gdy zadanie dobiegło końca, przyszedł czas na kolejną "próbę" zaufania. Panowie udali się na uroczystą kolację, podczas której poznali nową uczestniczkę Karinę. Z rozmowy wyniknęło, że nieszczególnie podobają jej się blondyni, co automatycznie powinno wykluczyć Marcina. 

'Hotel Paradise'. Do willi wkracza nowa uczestniczka. Ola i Luiza mogą się czuć zagrożone"Hotel Paradise". Do willi weszła nowa uczestniczka. Ola i Luiza są zagrożone

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

Do willi weszła nowa uczestniczka. Nathalia poczuła się zagrożona. Ma powody? 

Tymczasem wybór partnera okazał się zaskakujący, ponieważ do "Hotelu Paradise" Karina weszła właśnie w jego towarzystwie. Nathalia nie ukrywała zmartwienia zaistniałą sytuacją, tym bardziej że na przywitanie były partner dał jej wyłącznie całusa w policzek.

Dlaczego mnie całujesz w policzek?- zapytała zdegustowana Nathalia.

Marcin próbował całą sytuację obrócić w żart, stwierdzając, że to dlatego, że ma opryszczkę. Po chwili jednak zreflektował się i ostatecznie pocałował swoją byłą partnerkę w usta. Pomimo wyraźnego zakłopotania Nathalii i Marcina Kuba nieskrępowanie komentował zachowanie uczestnika podczas kolacji.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Takiej euforii dawno nie było! Kornelia wróciła do gry

Nie odrywał wzroku od Kariny- stwierdził.

Słysząc piętrzące się rewelacje, zasmucona uczestniczka udała się do hotelu. Po chwili do pokoju wszedł Marcin. Uczestnik próbował uspokoić Nathalię, zapewniając ją, że musi się niczego obawiać.

To jest 2000, a ja ci mówiłem, że lubię starsze kobiety- przyznał.

Rozmowa z Marcinem ewidentnie uspokoiła Nathalię, która na zakończenie wyznała, że jej na nim zależy. Uczestnik nie wyglądał na szczególnie zaskoczonego. Przyznał jednak, że odwzajemnia uczucia Nathalii.