"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Izy nie mogła się powstrzymać. Powiedziała, co myśli o Kamilu

Mama Izy jest zachwycona Kamilem. W rozmowie z ekspertem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podziękowała mu, że wybrał dla jej córki takiego partnera.

W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uczestnicy mieli szansę spędzić trochę czasu w swoich mieszkaniach. Jako że Kamil i Iza są bardzo rodzinni, stwierdzili, że warto byłoby wykorzystać ten moment, by lepiej poznać swoich rodziców. 

Iza 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza przedłużyła sobie włosy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Izy zachwycona Kamilem

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powrócili z wakacji i zostali hucznie powitani w domu uczestniczki. Mama i reszta rodziny zaśpiewali dla nich pieśni i już na wejściu uraczyli świeżym bigosem i wystawną kolacją. 

Nawet się nie spodziewałam, że będę miała takiego zięcia. Miły, opiekuńczy, jesteśmy zachwyceni z mężem. Ja jestem pewna, że będą ze sobą na tysiąc procent - stwierdziła mama Izy. 

Kamil jedynie potwierdził, że świetnie dogaduje się z ich córką. Zresztą rodziny zresztą też. Następnego dnia do pary zawitał ekspert. W rozmowie w cztery oczy z Piotrem Mosakiem, Kamil stwierdził, że jest zachwycony żoną, a ona. Gdy psycholog opuszczał już małżonków, do holu wparowała rozanielona mama Izy i bliska wzruszenia stwierdziła, że nie mogła sobie wymarzyć lepszego zięcia. 

Ja chciałam podziękować, że mam takiego super zięcia. Bardzo nam miło, że nam go wybraliście. Proszę podziękować wszystkim ekspertom - powiedziała do psychologa.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia?. Nowożeńcy wyruszają w podróże. "Coś nie gra"

Cóż, wydaje się, że w relacji tej dwójki wszystko idzie w dobrym kierunku i para ma realne szanse na wspólną przyszłość - ostatnio zresztą fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znaleźli "dowód na to, że małżonkowie wybrali się niedawno w podróż, co oznacza, że prawdopodobnie wciąż są razem. 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Iza są razem? Jego wpis wiele sugeruje. Do tej pory unikano takich reakcji na Instagramie

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty
Więcej o: