"Totalne remonty Szelągowskiej" wracają. Ta metamorfoza robi wrażenie. Nowa łazienka piękna, ale sypialnia to bajka

Dobro wraca. Przekonaliśmy się o tym już niejednokrotnie, oglądając program "Totalne remonty Szelągowskiej". Kto tym razem otrzyma wyjątkową niespodziankę od bliskich? Czym wiosną zaskoczy widzów Dorota Szelągowska ze swoją ekipą? Premierowy odcinek drugiego sezonu już 19 kwietnia o godz. 21.30 w TVN.

Wiosna zapowiada się pełna niespodzianek. Na widzów "Totalnych rewolucji Szelągowskiej" czekają bowiem metamorfozy całych mieszkań i domów oraz podróże po Polsce. Nie zabraknie wnętrzarskich inspiracji, a przede wszystkim wyjątkowych historii.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?

"Totalne remonty Szelągowskiej". Kim jest bohaterka pierwszego odcinka?

Bohaterką pierwszego odcinka "Totalnych rewolucji Szelągowskiej" jest Ania, wychowawczyni w domu dziecka i pracownica fundacji opiekującej się osobami z problemami psychicznymi. Kobieta ma 34 lata i pochodzi z Bydgoszczy. Jej wielkim marzeniem była praca z dziećmi. Kiedy pojawiła się szansa na zatrudnienie w Gdańsku, Ania nie wahała się nawet chwili. Przeprowadziła się nad morze. Najpierw mieszkała w wynajmowanych pokojach, potem w końcu udało jej się kupić własne mieszkanie do kapitalnego remontu. Funduszy zabrakło jej na remont kuchni, łazienki, które były w opłakanym stanie. Sypialnię tworzyło łóżko z palet.

Ania, pracując w domu dziecka, stała się opiekunką prawną dla trójki dzieci. Praca w takim miejscu to niezwykłe wyzwanie wymagające ogromnej siły charakteru, wrażliwości, konsekwencji, a przede wszystkim pasji. Dzieci, którymi się opiekują w ośrodku, mają za sobą traumatyczne doświadczenia. Odpowiedzialność za stworzenie im bezpiecznego miejsca, w którym poczują się kochane i doceniane, jest ogromna. Bliscy mówią o niej, że jest niezwykle ciepła, ale jednocześnie twarda. Otacza ją grono przyjaciół, którzy zawsze mogą na nią liczyć. W odcinku poznamy także jej braci, którzy zgłosili ją do programu! Czy Dorota Szelągowska zmieni jej życie? Jak ją zaskoczy? Przekonamy się już w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 21.30. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.