"Love Island". Angela ukrywała pewien sekret. Jak to możliwe, że nikt się nie domyślił?

Angela z "Love Island" podczas programu nie przyznała się do pewnego istotnego faktu. Widzowie nie domyślili się, że dobrze znała jednego z uczestników.

Trzecia edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" dobiegła końca, jednak emocje związane z uczestnikami jeszcze nie opadły. Widzowie, którzy śledzili losy swoich ulubieńców na ekranie, teraz obserwują ich poczynania w internecie. Dopiero teraz na jaw wychodzą pewne fakty, o których wcześniej "islandersi" nie mieli ochoty mówić. Angela ukrywała przed widzami znajomość z jednym z uczestników.

Natalia OreiroPolka na TikToku do złudzenia przypomina Natalię Oreiro: Jak ze "Zbuntowanego anioła"

Zobacz wideo Mateusz z "Love Island" spotkał się z przyjaciółką

Angela z "Love Island" przyznaje, że jeden z uczestników to jej kolega

Po zakończeniu nagrań do programu i powrocie do Polski Angela zamieściła zdjęcie z Arsenem wraz z oświadczeniem, że chcą być dalej razem. Zapewniała fanów o swojej szczerości.

Ani na moment nie przestaliśmy być autentyczni. W TV ciężko pokazać wszystko, zazwyczaj widzimy maleńki fragment, często wyrwany z kontekstu. Ja w tym uczestniczyłam 24/7 i mam nieco inna perspektywę. Jak miałam ochotę płakać, to płakałam, jak miałam ochotę się śmiać, to robiłam to. Szczerze i wprost wyrażałam swoją opinię każdemu w twarz i to się nigdy nie zmieniło i nie zmieni - napisała Angela Dańczak.

Niedawno na Instagramie była uczestniczka show odpowiadała na pytania obserwatorów. Jeden z nich zapytał ją, czy znała kogoś z pozostałych uczestników jeszcze przed programem. Angela przyznała, że tak.

Tak, znałam Piotrka Jakimczuka i to z pięć-sześć lat – odpisała na pytanie.

Angela z 'Love Island' odpowiadała na pytania fanówAngela z 'Love Island' odpowiadała na pytania fanów fot. instagram.com/angela.danczak

Urszula Chincz pochwaliła się nową garderobąPedantula chwali się metamorfozą garderoby. Robi wrażenie

Widzowie mogą być zdziwieni, bo na ekranie nic nie wskazywało na to, że Angela i Piotr już wcześniej się znali. Piotr był w parze z Walerią i razem zajęli drugie miejsce w "Love Island". Jakie jeszcze tajemnice kryje przed widzami produkcja, która zdążyła się już zakończyć?

Więcej o: