"Hotel Paradise". Uczestnicy twierdzą, że Ola ich zmanipulowała. Chodzi o jej relację z Michałem. Szykują zemstę

Przyglądając się kwitnącej relacji Michała i Oli, pozostali uczestnicy zaczęli przypuszczać, że ci znali się już wcześniej.

Od dłuższego czasu w "Hotelu Paradise" krążyły plotki o pojawieniu się nowego uczestnika. O jego przybyciu najbardziej przekonana była Ola, która niechcący zdradziła, że już go zna. Na ten moment oboje z Michałem utrzymują, że poznali się przed programem poprzez brata uczestniczki. Jednak w kolejnym odcinku zachowanie Oli i Michała zaczęło budzić coraz więcej wątpliwości, bowiem już zaledwie po kilku godzinach wymieniali ze sobą gorące pocałunki. 

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Uczestnicy dowiedzieli się, że Ola zna Michała. Są w szoku

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

Ola i Michał zbliżyli się do siebie. Pozostałym uczestnikom się to nie spodobało

Na swoją pierwszą randkę Michał wybrał się z Bibi i Olą. Chociaż obie dziewczyny wydawały mu się sympatyczne, to właśnie jego dawna znajoma najbardziej zwróciła jego uwagę. 

Powiem szczerze, że Ola zawsze mi się podobała. No więc może tutaj, nie wiem... nie chcę jej nikomu zabierać, ale na tym polega ten program - przyznał Michał.

Nieco później Ola przyznała, że w przeszłości spotykała się z Michałem, a nawet, że było między nimi coś więcej. Dlatego, gdy wraz z Bibi dostały szansę sparowania nowego uczestnika z jedną z dziewczyn, Ola otwarcie przyznała, że zależy jej na Michale. Przekonała więc koleżankę do tego, aby wybrać Luizę, która nieco wcześniej zapewniała ją, że nie będzie próbowała zbliżyć się do nowego uczestnika. 

Podczas późniejszej rozmowy z Michałem, Ola wypytywała go o jego uczucia względem Nathalii. I chociaż ten otwarcie przyznał, że dziewczyna się mu podoba, chwilę później padł już w objęcia Oli. O całej sprawie szybko dowiedzieli się pozostali uczestnicy, w tym Mariusz, partner Oli. 

'Hotel Paradise'. Kim jest Michał?"Hotel Paradise". Nowy uczestnik sporo namiesza. Kim jest Michał?

Ja czekam aż Ola ze mną porozmawia... powiedziała, że Sara zachowała się nie fair w stosunku do mnie, więc sprawdźmy, czy sama jest w stanie to zrobić i nie zachować się jak hipokrytka - przyznał.

Uczestnicy zaczęli przeczuwać, że Michał i Ola w przeszłości byli parą. Bibi poczuła się oszukana przez koleżankę, która przekonała ją, by na partnerkę Michała wybrać właśnie Luizę. Wszyscy zgodnie przyznali, że Ola zmanipulowała ich, aby osiągnąć swój upragniony cel. Zaplanowali również zemstę, która ma uniemożliwić zakochanym spokojny pobyt w "Hotelu Paradise". Tymczasem w programie pojawił się nowy uczestnik, z którym w następnym odcinku trzy spośród pięciu dziewczyn udadzą się na randkę.