"Love Island. Widzowie wytypowali, kto opuści program. Tego nikt się nie spodziewał

Finał "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Widzowie wytypowali, które pary mają szansę na wygranie wielkich pieniędzy. Dwójka uczestników musiała opuścić program.

Finał "Love Island" zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dowiemy się, kto wygra program emitowany na Polsacie. W ubiegłą niedzielę willę powinna opuścić jedna z par. Ze względu na Wielkanoc producenci zrobili "miłą niespodziankę", która zawiodła widzów. Nikt nie odpadł z programu, a widzowie ocenili go jako wyjątkowo nudny. Producenci w środowym odcinku postanowili się zrewanżować.

www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Love-Island-Wyspa-milosci"Love Island". Finał zbliża się wielkimi krokami, a żadna z par nie odpadła

"Love Island". Jedna z par opuściła program

Angela i Arsen spędzili noc w kryjówce, gdzie otworzyli się i porozmawiali na ważne dla siebie tematy. Angela o poranku zaczęła plotkować z dziewczynami. Wyznała, że poczuła coś do wyspiarza.

To jest totalnie szczere i nie powiem mu tego, ale ja się serio chyba zakochuję - mówiła Angela.

Wraz z nadchodzącym finałem producenci zorganizowali dla uczestników ślubną zabawę, w której wyspiarze przebrani za panów i panny młode konkurowali ze sobą podczas toru przeszkód z kajdankami, przenoszenia kieliszków szampana i znajdowaniu obrączek w torcie. Dobry humor uczestników zepsuła jednak wizyta Karoliny Gilon. Prowadząca podzieliła się z uczestnikami decyzją widzów.

Fani programu wybrali, które pary powinny pojawić się w finale. Chcą zobaczyć Caroline i Mateusza, Walerię i Piotrka oraz Anię i Cezarego. Angela i Arsen wraz ze Stellą i Piotrem byli zagrożeni. Widzowie zdecydowali, że wyspę miłości opuści ta pierwsza para. Prowadząca zapowiedziała, że nie jest to koniec. Drugą parę będą musieli wytypować wyspiarze.

Love IslandPary z "Love Island" w skowronkach. Inaczej u Stelli i Piotra

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]