"Dance Dance Dance". TVP odwołuje emisję trzeciego odcinka. W zamian? Widowisko o tematyce religijnej

Piątkowy odcinek programu "Dance Dance Dance" nie zostanie wyemitowany. Zamiast tanecznego show widzowie TVP zobaczą widowisko #Pasja2021.

Telewizja Polska nie wyemituje w piątek trzeciego odcinka programu "Dance Dance Dance". Aby zobaczyć zmagania uczestników, widzowie będą musieli poczekać kolejny tydzień.

Zobacz wideo Robert El Gendy miał kontuzję z "Dance Dance Dance"

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Laura i Maciej nadal są razem?"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Maciej nadal są razem? Są na to dowody

„Dance Dance Dance”. Emisja trzeciego odcinka przesunięta

TVP poinformowało, że odcinek nie zostanie wyemitowany ze względu na zbliżające się święta wielkanocne. Widzowie zobaczą go natomiast w kolejny piątek, 9 kwietnia o godzinie 20:35.

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku "Dance Dance Dance" żadna z par nie odpadła z programu. Wszystkie zagrożone duety, czyli Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka zdobyły taką samą liczbę punktów. To może mieć wpływ na eliminacje w kolejnym odcinku.

"Dance Dance Dance". Trwa trzecia edycja show

To nie pierwszy raz, kiedy TVP przesuwa odcinek "Dance Dance Dance". Przypomnijmy, że wcześniej ze względu na pandemię koronawirusa nadawca przełożył premierę programu. Ekipa biorąca udział w realizacji show musiała zostać poddana testom na COVID-19. Jeden wynik okazał się dodatni.

W trzeciej edycji "Dance Dance Dance" bierze udział sześć par. Widzowie mogą oglądać taneczne zmagania prowadzących "Pytanie na śniadanie" - Roberta El Gendiego i Małgorzaty Opczowskiej, wokalistkę Roksanę Węgiel, której towarzyszy przyjaciółka Oliwia Górniak oraz aktorkę Annę Matysiak i wokalistę Stanisława Karpiel-Bułeckę.

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska na zdjęciu z Laurą. W szybie odbiła się twarz dziewczynki!

Wśród uczestników tej edycji są także znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak i jej przyjaciel Paweł Cieślak, influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas, a także uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny.