"Top Model". Ruszyły castingi do dziesiątej edycji programu. Jak będzie wyglądał kolejny sezon show?

Rozpoczęły się castingi do kolejnej edycji "Top Model". Jak będzie wyglądał dziesiąty sezon programu? Czy szykują się zmiany?

O sukcesie programu "Top Model" długo można by mówić. Show zagościło na antenie TVN-u jesienią 2010 roku i od razu spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony telewidzów. Na przestrzeni lat zmieniał się nie tylko skład jurorski, ale również warunki uczestnictwa w programie. Początkowo "Top Model" dedykowane było wyłącznie kobietom, z czasem jednak swoją szansę na udział zyskali również panowie. Podczas ósmej edycji w programie po raz pierwszy przyznano złoty bilet. Trafił on wówczas do Klaudii El Dursi, obecnej prowadzącej "Hotelu Paradise"

Zobacz wideo Córeczka Joanny Krupy bawi się z psem

Pandemia koronawirusa zmusiła jednak producentów "Top Model" to wprowadzenia fundamentalnych zmian w procesie rekrutacyjnym nowych uczestników. W ubiegłym roku castingi po raz pierwszy odbyły się za pośrednictwem internetu. Spośród wielu zgłoszeń jury wybrało wąską grupę osób, która zjawiła się w studiu telewizyjnym "Top Model", by odbyć bezpośrednią rozmowę z Joanną Krupą, Dawidem Wolińskim, Marcinem Tyszką i Kasią Sokołowską

Czy dziesiąta edycja "Top Model" będzie inna niż pozostałe? 

Tak na dobrą sprawę wszystko pozostaje bez zmian. Jury dalej będzie oceniać uczestników w niezmienionym składzie, a castingi ponownie polegać będą na wysyłaniu zgłoszeń online. Ponadto internauci znów będą mogli zadecydować, który z kandydatów otrzyma srebrny bilet. Tradycyjnie, jak każdy poprzedni sezon, dziesiąta edycja "Top Model" wystartuje jesienią na antenie TVN. Wtedy poznamy nowych uczestników i będziemy przyglądać się ich zmaganiom o wygraną w programie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.