"The Voice Kids". Cleo rozkleiła się podczas występu. Wiemy, kto wystąpi w finale

Znamy wszystkich finalistów programu "The Voice Kids" z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Podczas Sing Offów polały się łzy.

W sobotnim odcinku programu "The Voice Kids" nie zabrakło wzruszeń i emocji. W pierwszej części show doszło do niespotykanej sytuacji – podczas jednego z występów Dawid Kwiatkowski odmówił eliminacji uczestniczki, czym złamał regulamin. W wyniku jego decyzji w Sing Offach po raz pierwszy wzięło udział aż siedmioro uczestników.

Zobacz wideo Sobowtór Roksany Węgiel w "The Voice Kids"

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Iza i KamilZwiązek Kamila i Izy ze "Ślubu" nie przetrwał? "Jak tam po rozwodzie?"

"The Voice Kids". Cleo rozkleiła się podczas występu

Podczas Sing Offów swoje wokalne umiejętności zaprezentowali Ola, Natalka, Zosia, Ala, Olek, Adaś i Szymon. Dzieciaki zaśpiewały utwory, które wykonywały podczas Przesłuchań w Ciemno. W czasie występu Natalki Pawelskiej, która zaśpiewała utwór "Cudownych rodziców mam", Cleo po prostu nie mogła powstrzymać łez.

To nie pierwszy raz, gdy jurorka wzruszyła się w programie. W poprzednim etapie do łez doprowadziła ją 14-letnia Alicja Brąszewska, która na scenie "The Voice Kids" zaśpiewała samodzielnie napisaną piosenkę dla ukochanej mamy.

"The Voice Kids". Znamy finalistów z drużyny Dawida Kwiatkowskiego

Na zakończenie sobotniego odcinka Dawid Kwiatkowski stanął przed trudnym zadaniem. Musiał wyeliminować aż czworo uczestników.

Zrobiłeś sobie trochę pod górkę, bo masz siedem osób. Do finału poszłabym z Natalką, Zosieńką i Olkiem – zwróciła się do niego Cleo.
Myślę, że trener od początku odcinka pęka z dumy. My tutaj spotykamy się, żeby coś stworzyć. Jesteście młodzi  i macie przed sobą jeszcze długą drogę – powiedział Tomson.
W tym programie chcę poznawać młode talenty, które niedługo nas wszystkich zastąpią. Wiem, że czujecie muzykę. Jestem wdzięczny za was wszystkich – powiedział Dawid Kwiatkowski.

Katarzyna Pakosińska z mężemZakochana Katarzyna Pakosińska w ramionach męża. Para przyłapana na czułościach

Do finału ostatecznie awansowali Natalka, Zosia oraz Olek.