"Hotel Paradise". Dziewczyny dostały zadanie. Musiały namalować... niemal nagiego nowego uczestnika

W "Hotelu Paradise" pojawił się nowy uczestnik. Dziewczyny miały okazję poznać Kamila w nietypowych okolicznościach. Szczególnie zadowolona z jego obecności jest Luiza, którą dopiero co zostawił dla innej wyspiarki Maurycy.

W "Hotelu Paradise" dużo się dzieje. Dopiero do programu dołączyła Sara, która wybrała partnera na podstawie odkrywanych przez niego kilku części ciała. Marzyła o postawnym mężczyźnie z brodą, a wybrała Maurycego. Wyspiarz miał szansę zdecydować, czy zostaje w parze z nową uczestniczką, czy wraca do Luizy, a jako parę dla Sary wybiera któregoś z kolegów. Zdecydował się zostać z nową uczestniczką, co sprawiło przykrość Luizie. Na szczęście w hotelu pojawił się artysta Kamil. Luiza już ma plan i chce mocno "zachachmęcić".

'Hotel Paradise'. Dawid pocałował Natalię"Hotel Paradise". Dawid pocałował Natalię: Jestem zniesmaczona

"Hotel Paradise". Na wyspie pojawił się nowy uczestnik

Dziewczyny po śniadaniu dostały list i pojechały na tajemniczą wycieczkę, a chłopaki zajęli się odpoczynkiem i męskimi rozmowami. Simon wypytał Maurycego, jak się czuje w parze z nową uczestniczką. Zdradził chłopakom, że dopiero będąc sam na sam z Sarą, zaczął tęsknić za Luizą.

No ona co, musi się też starać tak. Póki co, jest flirciarą i to jest takie oj... Trzeba uważać, żeby się nie wkręcić, bo logika też jest ważna, a nie tylko emocje - opowiadał Maurycy.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Bibi jest zazdrosna o Nathalię. Simon: Nie podobasz mi się

Tymczasem dziewczyny dojechały na plażę, gdzie czekały na nie sztalugi i nowy uczestnik, 23-letni inwestor i artysta. 

Stwierdziłem, że przydałoby wam się trochę wyrazić swojego serca, pokazać kim jesteście, co w waszych duszach drzemie, więc stwierdziłem, że idealnym sposobem na to będzie uwiecznienie właśnie piękna natury - mówił Kamil.

Po tych słowach ściągnął przewiązane w pasie pareo i zaskoczył dziewczyny nagością. Zasłonił się jedynie kilkoma liśćmi. Wyspiarki musiały go namalować.

Jak odkrył pareo, to byłam w takim szoku. Mówię: ja pierdzielę, co tam się dzieje! - relacjonowała Luiza.

Kamil z 'Hotel Paradise' i Oliwia z 'Love Island'Co łączy Oliwię z "Love Island" i Kamila z "Hotelu Paradise"?

Basia nie dała się zachwycić.

Dla mnie nie jest taki męski, jest za ładny - mówiła.

Po czasie do uczestników dołączyła Klaudia El Dursi, która poprosiła Kamila o wybranie dwóch obrazów.: najlepszego i najgorszego. Obejrzał wszystkie i zdecydował, że najładniejsze dzieło stworzyła Natalia, a najgorsze Ola. Dziewczyny dzięki jego wyborowi zyskały szansę na lepsze poznanie nowego uczestnika i wspólną randkę na plaży.

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

player.pl/hotel-paradise"Hotel Paradise". Natalia wyznała Dawidowi, że woli Marcina. Reakcja uczestnika nie spodobała się Basi