"Hotel Paradise". Rajskie Rozdanie. Wyspiarze zmienili nastawienie do Dawida. "Pali mu się grunt pod nogami"

Po ostrej wymianie zdań między Dawidem i Natalią pozostali uczestnicy zmienili nastawienie co do niego. Dawid czuł, że pali mu się grunt pod nogami w związku z nadchodzącym Rajskim Rozdaniem.

Po pocałunku Dawida i Natalii sytuacja między uczestnikami w "Hotelu Paradise" nieco się skomplikowała. Natalia wyznała Dawidowi, że jest zainteresowana Marcinem, a nie nim, co wzbudziło jego frustrację. Wyspiarz zaatakował dziewczynę, mówiąc, że jest mściwy i będzie jej teraz robił pod górkę. Pozostali uczestnicy się od niego odwrócili. Był zagrożony na nadchodzącym Rajskim Rozdaniu.

'Hotel Paradise'. Drugie Rajskie Rozdanie. Ola wybrała, kto opuści program"Hotel Paradise". Drugie Rajskie Rozdanie. Którą z dziewczyn z willi wyrzuciła Ola?

"Hotel Paradise". Napięta sytuacja między wyspiarzami, a Dawidem

Na początku odcinka uczestnicy w wymieszanych parach odpowiadali na pytania zadane przez produkcję. Ta zabawa pozwoliła im się lepiej poznać, a Dawid miał okazję przeprosić Natalię za swoje ostre słowa, które skierował w jej stronę, gdy w szczerej rozmowie wyznała mu, że woli Marcina. Wyznał, że miał inne wyobrażenia na temat ich relacji.

Wszystko, co powiedziałem wczoraj, powiedziałem pod wpływem emocji i może też pod wpływem alkoholu. Nie ukrywam, że wypiłem za dużo i może posłużyłem się złymi słowami. Jestem mściwy i pracuję nad tym i mnie też to boli - mówił Dawid.

Od momentu konfrontacji Dawida i Natalii, uczestnicy byli negatywnie nastawieni do wyspiarza. 

Myślę, że gdyby uczestnicy trzymali jego stronę, to nawet by mnie nie przeprosił, tylko jeszcze bardziej stłamsił. A że zobaczył, że pali mu się grunt pod nogami, no to wypadało mnie przeprosić za tę sytuację - tłumaczyła Natalia.

Basia i Patrycja z 'Hotelu Paradise'Hotel Paradise. Basia rozpacza, bo Patrycja rozbiła parę. Fani: Znają się trzy dni

"Hotel Paradise". Krzysiek planuje namieszać

Ola, Luiza i Natalia zastanawiały się co zrobić, gdy do Oli na Rajskim Rozdaniu podejdzie zarówno Maurycy, jak i Dawid. Ola miała mętlik w głowie i mimo całej przykrości, jaką zrobił jej Dawid, nie wiedziała, którego z chłopaków wybrać.

Nowy w programie Krzysiek zaprosił na randkę na plaży Luizę, a potem Olę. Wcześniej nie chciał zdradzić uczestniczkom, za kim planuje stanąć na Rajskim Rozdaniu. Podczas spaceru wyjawił jednak swój plan. Rozmawiał z nimi o wykorzystaniu immunitetu i użyciu go w celu namieszania w programie. Planował stanąć na Rajskim Rozdaniu za Basią, wykluczając Krystiana. Zapowiedział Oli, że na Rajskiej Wyroczni zada Klaudii El Dursi pytanie o Dawida. Jeśli prowadząca odpowie "tak", Krzysztof stanie za Basią. 

Czy Dawid obgaduje mnie z innymi uczestnikami? - zapytał Krzysiek.

Odpowiedź prowadzącej brzmiała "tak". 

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Patrycja znęca się psychicznie nad Basią. "Zrobisz mi warkocza?"

"Hotel Paradise". Rajskie Rozdanie

Krzysztof jednak zmienił decyzję i na Rajskim Rozdaniu stanął za Olą, Marcin za Natalią, a Simon za Bibi. Maurycy zmylił wszystkich, że wybierze Basię, ale ostatecznie stanął za Luizą. Krystian oczywiście wybrał Basię, a Dawid ku zaskoczeniu wszystkich... Luizę. Uczestniczka wyznała jednak, że zależy jej na budowaniu relacji, a nie paktów i wybrała Maurycego. Tym sposobem Dawid pożegnał się z dalszym pobytem na rajskiej wyspie. 

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Bibi jest zazdrosna o Nathalię. Simon: Nie podobasz mi się