"Hotel Paradise". Natalia wyznała Dawidowi, że woli Marcina. Reakcja uczestnika nie spodobała się Basi

Natalia zdecydowała się poważnie porozmawiać z Dawidem. Wyznała uczestnikowi, że zamierza wybrać Marcina, z którym od dłuższego czasu łączy ją coś więcej.

Relacja Dawida i Natalii w "Hotelu Paradise" skomplikowała się jeszcze w poprzednim odcinku, kiedy to uczestnik bez uprzedzenia pocałował dziewczynę. Natalia była wyraźnie zmieszana, a Dawid znalazł się w ogniu krytyki Oli, która przyznała, że jest zniesmaczona jego zachowaniem i nie chce być drugą opcją. 

Dominika z 'Hotel Paradise' na zdjęciu z dzieciństwaJak Dominika z drugiej edycji "Hotel Paradise" wyglądała bez tatuaży?

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

Natalia wybrała Marcina. Dawid nie był zadowolony

W kolejnym odcinku Natalia postanowiła w końcu wyznać Dawidowi, że woli Marcina. 

Postanowiłam iść za sercem, a nie za rozumem, dlatego stwierdziłam, że chcę być z Marcinem - oznajmiła Natalia.

Słowa uczestniczki rozzłościły Dawida, który przyznał, że Natalia bardzo go zraniła. Miał jej za złe, że tak późno postanowiła mu o tym powiedzieć, a także, że jak sam przyznał - wprowadziła go w błąd. Natalia odparła zarzuty Dawida, zwracając uwagę na to, że widział, jak spędza czas z Marcinem. 

To z nim się przytulałam i spędzałam najwięcej czasu - przyznała uczestniczka.

'Hotel Paradise'. Drugie Rajskie Rozdanie. Ola wybrała, kto opuści program"Hotel Paradise". Drugie Rajskie Rozdanie. Którą z dziewczyn z willi wyrzuciła Ola?

Podczas dalszej rozmowy padło też parę ostrych słów ze strony Dawida. Na koniec uczestnik postanowił przytulić Natalię, która ewidentnie była zaskoczona tą sytuacją. Szczególnie, że uczestnik wspomniał chwilę wcześniej, że od tej pory będzie starał się utrudniać jej dalszy pobyt w "Hotelu Paradise".

Jeżeli ktoś mnie zrani to jestem mściwy i nie ukrywam tego. To jest mój pierwszy przeciwnik - podsumował Dawid.

Po rozmowie z Natalią Dawid wrócił do pozostałych uczestników, których zaskoczył niespodziewany obrót sprawy. Myśleli oni bowiem, że pomiędzy Dawidem a Natalią doszło do pojednania. Postępowanie Dawida najbardziej zbulwersowało Basię, która wytknęła mu, że wysyłając im sprzeczne sygnały, również zachował się dwulicowo.

'Hotel Pardise'. Uczestnicy atakują Patrycję podczas Pandory"Hotel Paradise". Wyspiarze atakują Patrycję podczas Pandory: Starasz się tu wbić na siłę

A dlaczego się przytulałeś? - zapytała wzburzona Basia.
Bo mi było przykro - odpowiedział targany emocjami Dawid.
Ale to znaczy, że też jesteś dwulicowy... Ja nie powiem ci tego, co chcesz usłyszeć, nigdy... To ty się w tym momencie upokorzyłeś jako facet, który jest nieszczery - podsumowała uczestniczka.

Ostre słowa Basi nieco zmieszały Dawida, który podszedł do niej, aby ją przytulić. Uczestniczka stanowczo zaoponowała, po raz kolejny wytykając mu, że w ten sposób popełnia błąd.