"Milionerzy". Walezjusze to dynastia królów...? Uczestniczka musiała dokończyć zdanie. Potrzebowała pomocy

W 427. odcinku "Milionerów" uczestniczka zmierzyła się z pytaniem dotyczącym Walezjuszy. Użyła koła rarunkowego. Czy udało się jej odpowiedzieć poprawnie?

"Milionerzy" pojawili się na antenie TVN z nowym sezonem. Ze względu na pandemię w grze o milion złotych pojawiły się jednak zmiany. W studio brakuje widowni, a pytanie do publiczności zamienione zostało na koło ratunkowe, które umożliwia uczestnikom wymianę trudnego pytania na inne. 

facebook.com/milionerzytvn"Milionerzy". Pytanie o Chief Mousera za 40 tysięcy złotych. Przyjaciel pod telefonem nie pomógł

"Milionerzy". Pytanie z programu

W 427. odcinku "Milionerów" na krześle naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadła Justyna Jędrych ze Świdnika. Uczestniczka skończyła filologię chorwacką, a obecnie pracuje w influencer marketingu. Z widowni kibicowała jej siostra Julita. Justyna po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań stwierdziła, że czuje się coraz bardziej spokojna. Ten stan jednak nie potrwał zbyt długo, bo już chwilę później usłyszała pytanie szóste, warte 20 tysięcy złotych. Potrzebowała koła ratunkowego. 

"Milionerzy". Walezjusze to dynastia królów:

  • A. Francji
  • B. Anglii
  • C. Hiszpanii
  • D. Niemiec

milionerzy.tvn.pl"Milionerzy". Pytanie za 1000 złotych o pierwszą żonę Michaela Jacksona. Poznaj prawidłową odpowiedź

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Justyna po usłyszeniu tego pytania stwierdziła, że historia to nie jest jej dziedzina. Od razu odrzuciła odpowiedź B - Anglię i D - Niemcy. 

Bardziej kojarzy mi się, że to jest dynastia królów z Francji. Henryk Walezy na przykład - mówiła uczestniczka.

Nie była jednak w stu procentach pewna tej odpowiedzi i poprosiła Huberta Urbańskiego o pomoc. Jako swoje pierwsze koło ratunkowe wybrała 50:50. Komputer odrzucił odpowiedź C - Hiszpanii i D - Niemiec, co potwierdziło domysły uczestniczki. Ostatecznie wybrała odpowiedź A - Francję. Prowadzący po przerwie potwierdził, że jest to prawidłowy wybór. Dodatkowo wyjaśnił, że Henryk III Walezy wymieniony przez uczestniczkę, to jeden z Walezjuszów, który zasiadał na tronie Polski.

milionerzy.tvn.pl"Milionerzy". Pytanie z biologii przerwało dobrą passę uczestnika

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat