"Hotel Paradise". Dawid pocałował Natalię z zaskoczenia. Nie spodobało jej się to: Jestem zniesmaczona

Dawid od kilku odcinków walczy o zdobycie serca Natalii, która skłania się ku Marcinowi. Dawid się jednak nie poddaje i próbuje zdobyć uczestniczkę różnymi sposobami - jak nie miłą rozmową, to... niechcianym całusem.

W ostatnim odcinku do "Hotelu Paradise" dołączył Krzysztof, barber z Warszawy. Klaudia El Dursi zorganizowała na plaży rozgrywkę, która miała pozwolić uczestnikom na integrację. Niektórzy jednak zintegrowali się aż za bardzo. Dawid pocałował Natalię, a ona nie do końca jest z tego zadowolona.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Patrycja znęca się psychicznie nad Basią. "Zrobisz mi warkocza?"

"Hotel Paradise". Dawid pocałował Natalię: Jestem zniesmaczona

Klaudia El Dursi zorganizowała dla uczestników sportową rozgrywkę, w której wyspiarze w parach musieli zmierzyć się z długim torem przeszkód na plaży. Ich zadaniem było odnalezienie i zdobycie tokenów kolorystycznie przypisanych do każdej z par. Po ułożeniu ich w odpowiedniej kolejności uczestnicy dostali informację, gdzie znajduje się ukryty przez prowadzącą Krystian. Mimo że przez całą rozgrywkę najlepiej szło Maurycemu i Luizie, jako pierwsza na molo dotarła Bibi i Krzysztof. Dzięki wygranej Krzysztof otrzymał immunitet, który gwarantuje mu bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu. 

Ucieszony po dotarciu na metę Dawid złapał Natalię za twarz i pocałował w usta. Uczestniczka, którą od dłuższego czasu łączy coś więcej z Marcinem, była wyraźnie skonfundowana. Zwłaszcza że w tym samym odcinku zapowiedziała, że starania Dawida idą na marne, bo na Rajskim Rozdaniu wybierze właśnie Marcina.

Nie wiem, o co chodzi z tym pocałunkiem, sama się zdziwiłam. Znaczy sama wystawiłam usta, ale to miał być taki inny całusek, a tu był taki... Buziak... W usta. Byłam zmieszana - mówiła Natalia.

'Hotel Pardise'. Uczestnicy atakują Patrycję podczas Pandory"Hotel Paradise". Wyspiarze atakują Patrycję podczas Pandory: Starasz się tu wbić na siłę

Gdy Natalia powiedziała o tym pozostałym uczestniczkom, dziewczyny były w szoku. Zapytały, czy Marcin o tym wie.

No przecież to jest jakiś odpał na maksa. Ja nie wierzę. Będzie problem jak nic, bo Dawid się z nim przyjaźni - mówiła Luiza.

Marcin potraktował tę sytuację jako pewien sygnał.

No wydaje mi się, że to jest jednak gracz. I się okazuje, że osoba, która jest taka najmilsza, to jest największym graczem tutaj i nie podoba mi się to - dodał Maurycy.

Dawid do tej pory traktował Olę jako swoją deskę ratunku, gdy nie wybierze go Natalia. Po tej sytuacji jednak nie ma już na co liczyć.

Ja po prostu jego zachowaniem jestem zniesmaczona. Ja nie wiem, czy ja chcę być z nim w parze, więc mi się ogólnie nawet nie chce z nim rozmawiać jak na razie - tłumaczyła Ola.

Natalia poinformowała Marcina o tym, co się stało. On jednak przyjął to ze spokojem, pocieszył uczestniczkę i przytulił. Sytuacja między nimi pozostała bez zmian. 

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Jeden z uczestników miał wypadek. Pojawili się ratownicy

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie