"Love Island". Uczestniczki nie przyjęły miło nowej dziewczyny. To jednak nie koniec. Zaraz pojawiła się kolejna

W najnowszym odcinku "Love Island" do willi zawitały aż dwie nowe uczestniczki. Nic dziwnego, że atmosfera się zagęściła.

Poniedziałkowy odcinek "Love Island" zasponsorował widzom kolejną dawkę emocji. Zaczęło się od przybycia nowej uczestniczki, którą przywitał Piotrek. Dominika zjawiła się na randce, a mężczyzna nie ukrywał, że zachwycił go jej wygląd. Dominika pochodzi z Londynu i pracuje w... nocnym klubie. Jednak damska część miała o niej nieco inne zdanie. Najtrudniej było Walerii i Caroline.

Królowa Elżbieta II, Meghan MarkleMeghan mówiła prawdę o relacjach z królową? Do sieci wyciekło nagranie - jest kocyk!

Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą

"Love Island". Uczestniczki nie przyjęły "miło" nowej dziewczyny

Gdy tylko Dominika weszła do willi, większość uczestników była zaskoczona nową osobą. Nie spodziewaali się, że Piotrek był na randce z "nową". Uwagę na wygląd Dominiki zwrócili panowie, ale panie nie do końca były przekonane.

Mam bekowe wrażenie co do Dominiki - powiedziała Waleria.
Ja mam uczucie, że trzeba na nią uważać - dodała Caroline.
Ja się nie czuje w ogóle zagrożona - dodała Stella, nie kryjąc śmiechu.
 

A to reakcja panów:

Dominika wydaje się super dziewczyną - powiedział Marcin.
Bardzo pozytywnie ją odebrałem, uśmiechnięta. Figurę ma bardzo ładną i przede wszystkim fajny głos - miło się jej słucha - dodał Piotrek.

Dominika jednak nie zamierzała przejmować się zdaniem uczestniczek. Wie, że "dziewczyny zaznaczają swoje terytorium" i nie zamierzała zdradzić, który facet wpadł jej w oko. Zdaje się, że atmosfera w willi przez najbliższe dni będzie bardzo gęsta.

"Love Island". Fani komentują

Większość internautów zgadza się ze zdaniem damskiej części, co licznie wyrazili w komentarzach.

Ta Dominika jest pięć minut i już mam jej dosyć.
Irytująca ta nowa trochę.
Dziewczyny z dystansem do Dominiki - komentowali.

Gdy wszyscy zaczęli przyzwyczajać się do Dominiki w willi nagle pojawiła się kolejna uczestniczka. To Zera, która ma korzenie bułgarsko-tureckie. W tej sytuacji w programie jest większość kobiet, a więc czeka nas rywalizacja.