"Love Island". Jeden z uczestników opuścił willę. Karolina Gilon zrobiła przeparowanie

Trzeci sezon "Love Island" w końcu nabiera tempa. Widzowie podjęli decyzję - Daniel musiał opuścić willę. Nowa w programie, Angela, zachwyciła chłopaków. Do willi wkroczyła prowadząca i zorganizowała przeparowanie.

Fani od początku emisji trzeciej edycji "Love Island" dostrzegli odmienność od poprzednich sezonów. Uczestnicy są mniej rozrywkowi i nastawieni na przelotne znajomości, a nie prawdziwe relacje. Do tej pory w programie niewiele się działo. Na szczęście do willi wkroczyła Angela, która może nieźle namieszać.

'Love Island'"Love Island". Awantura na wyspie. Piotr nazwał Olę "głupią blondynką"

"Love Island". Jeden z uczestników opuścił willę. Angela robi furorę

W czwartkowym odcinku podczas świętowania Dnia Mężczyzny do programu weszła nowa uczestniczka, 25-letnia Angela Dańczak. Od razu po wejściu do willi i zaprezentowaniu się innym uczestnikom w bieliźnie, otrzymała SMS-a informującego o tym, że decyzją widzów Daniel musi opuścić Hiszpanię i wrócić do kraju. Podczas rozmowy z pozostałymi uczestniczkami Angela wyznała, że od razu spodobał jej się Mateusz. Ona za to spodobała się... wszystkim uczestnikom.

Wizualnie, no jest megakotem - mówił Dawid.

Angela zdecydowała się spędzić trochę czasu z chłopakami i zorganizowała dla nich poranną jogę. Dziewczyny za to siedziały i kontemplowały nad tym, który z chłopaków zostanie obiektem westchnień nowej uczestniczki podczas przeparowania.

Myślę, że chłopcy sobie wyobrażali, jakby było z nią w kryjówce - skomentowała Caroline.

"Love Island". Przeparowanie

Do willi wkroczyła Karolina Gilon, informując uczestników o przeparowaniu. Tym razem to dziewczyny mogły wytypować swoich kandydatów. Nowa w programie Angela dostała szansę wyboru jako pierwsza.

Mam totalny chaos w głowie. Tak naprawdę dokonuję takiego wyboru... Tak po prostu. Tak czuję i tak uważam, a jeżeli faktycznie relacja między tą parą jest szczera, to absolutnie nie będę stawać na drodze do tego, żeby dalej to rozkręcali. Wybieram Mateusza - mówiła.

Ania wybrała Maćka, Waleria Piotrka, Caroline Marcina, Ola Jeremiasza, Stella Piotra, a druga Ola Dawida. 

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]

'Love Island. Wyspa miłości'"Love Island". Pierwsze straty - odpadła uczestniczka "o charyzmie śniętej ryby"