"Hotel Paradise". Sebastian z powodu kontuzji wrócił do Polski. Nowy uczestnik przeparował wszystkich! "Kojarzę go"

W "Hotelu Paradise" polały się łzy. Sebastian usłyszał diagnozę. Musi wrócić do kraju i przejść operację. Zorganizował pożegnalną imprezę. Do willi wszedł nowy uczestnik, który wymieszał pary. Krystian został singlem.

Po odejściu Kornelii, uczestnicy "Hotelu Paradise" nie mieli zbyt wiele czasu na smutek i melancholię. Prowadząca Klaudia El Dursi wprowadziła do willi nowego uczestnika i przekazała Sebastianowi smutną wiadomość. Z powodu uszkodzonego barku musiał opuścić program i wrócić do Polski.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Bibi jest zazdrosna o Nathalię. Simon: Nie podobasz mi się

"Hotel Paradise". Do programu wchodzi nowy uczestnik

23-letni Maurycy pochodzi z Warszawy. Kocha sport i eksperymentowanie w życiu. Nowy uczestnik miał szansę oglądać pozostałe pary na kamerach. Na bazie wyciągniętych wniosków porozbijał obecne pary i stworzył zupełnie nowe. Dopasował Dawida do Natalii, Sebastiana do Bibi, Marcina do Basi i Simona do Oli. Sam dołączył do Luizy, a Krystiana ustanowił singlem. Potem wszedł do programu i przedstawił się zszokowanym uczestnikom. Niestety, niektórzy z nich mieli okazję usłyszeć już wcześniej plotki na jego temat.

O dżizys, ja wiem, kto to jest. K...*a mać! Ta... Znaczy on mnie nie zna, ale ja jego znam - wykrzyczał zaskoczony Sebastian.

W rozmowie z Luizą wyspiarz wyznał, że Maurycy podrywał jego byłą dziewczynę. Uczestniczka również miała już wcześniej okazję usłyszeć co nie co na jego temat.

No ja go kojarzę z tego, że niby taki f**k boy, ale ja muszę z nim pogadać wieczorem, bo muszę go wyczuć - oznajmiła.

Basia natomiast dała Maurycemu szansę na poznanie się na żywo... Chyba ją zmarnował.

No patrzył się w cy***, a jak dla mnie to jest troszeczkę... No nie, nie, nie. Ja nie lubię jak ktoś po prostu traktuje drugą osobę jak przedmiot - mówiła zdegustowana.

'Hotel Paradise'. Drugie Rajskie Rozdanie. Ola wybrała, kto opuści program"Hotel Paradise". Drugie Rajskie Rozdanie. Którą z dziewczyn z willi wyrzuciła Ola?

"Hotel Paradise". Sebastian usłyszał diagnozę. Wraca do Polski

Uczestnicy mieli zjeść kolację w nowych parach. Do stołu zasiedli wszyscy oprócz Sebastiana. On pozostał w willi i rozmawiał z Klaudią El Dursi.

Otrzymałam Twoje wyniki badań. Niestety, ale to jest bardzo poważna kontuzja. Masz zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego z przemieszczeniem obojczyka i częściowym zerwaniem więzadeł. (...) Uważam, że najlepszą decyzją, jaką mógłbyś w tej chwili podjąć, jest właśnie zatroszczenie się o swój stan zdrowia, który jest naprawdę kiepski - tłumaczyła prowadząca.

Sebastian po tej rozmowie podjął decyzję o powrocie do kraju. Czeka go operacja, a obecny wieczór był jego ostatnim na Zanzibarze. Postanowił zebrać wszystkich uczestników i przekazać im smutną wiadomość. Ze łzami w oczach wyznał pozostałym wyspiarzom, jak są dla niego ważni. Swoją pożegnalną przemową rozczulił wszystkich uczestników.

Dzisiaj po prostu jest finito, robimy pożegnalny melanżyk, bo jutro mam powrót do Wrocławia - mówił.
Ty, k****, załogę opuszczasz, człowieku - dodał Krystian.

Wyspiarze zdecydowali się jak najlepiej wykorzystać ostatni, wspólny wieczór. Następnego dnia Sebastian wrócił do domu.

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

'Hotel Pardise'. Uczestnicy atakują Patrycję podczas Pandory"Hotel Paradise". Wyspiarze atakują Patrycję podczas Pandory: Starasz się tu wbić na siłę