"Love Island". Mateusz został uznany za Alvaro tej edycji. "Dziecinny, szuka tylko przygody i non stop podteksty"

Mateusz z "Love Island. Wyspy miłości" w telewizji Polsat zdążył już podpaść widzom. Zarzucają mu brak dojrzałości i wyłącznie chęć zabawy.

Mateusz z "Love Island. Wyspy miłości" w telewizji Polsat zebrał ostatnio sporo negatywnych komentarzy. Widzowie widzą, że chłopak nie szuka w programie miłości, a raczej krótkotrwałych relacji opartych na pociąganiu fizycznym. Ostro go ocenili. 

Mateusz z "Love Island. Wyspy miłości" szybko zmienia partnerki

Mateusz z "Love Island. Wyspy miłości" w telewizji Polsat pojawił się w programie jako jeden z pierwszych uczestników. Na początku był w parze z Aleksandrą i wydawało się, że świetnie się dogadują - mieli dużo wspólnych tematów i pasji. Byli na randce i nie szczędzili sobie komplementów, jednak następnego dnia do willi weszła blondwłosa Caroline. Wydawało się, że randka z nią nie jest w stanie zepsuć budującej się relacji z Olą, a jednak. Kilka godzin później para została zauważona na kanapie w namiętnych uściskach i jasne stało się to, że wcześniejsza partnerka nie ma na co liczyć. W niedzielnym parowaniu Mateusz wybrał Caroline i to na niej skupił całą swoją uwagę.

 

Nie ukrywa jednocześnie tego, że dziewczyna bardzo pociąga go fizycznie i liczy, że wkrótce trafią do kryjówki. To pokój z dala od reszty ekipy, gdzie będą mieli szansę bliżej się poznać. Nie wiadomo jednak jak podchodzi do tego Caroline. Widzowie są zdania, że powinna odpuścić sobie relacje z Mateuszem, który szybko zmienia partnerki, a jego ciągłe podteksty seksualne to zdecydowanie przesada.

Caroline wygląda dużo lepiej bez rzęs. Mam nadzieję, że wejdzie ktoś inny i kopnie Mateusza w tyłek. Mam go dosyć.
Z odcinka na odcinek Mateusz traci w moich oczach i pokazuje coraz bardziej jaki jest pusty. Zdziwiony, że w kryjówce nie ma łóżka, non stop podteksty seksualne. Dziecko z podstawówki.
Pies na baby i tyle. Już pokazał, na co go stać.

Z drugiej strony pojawiają się komentarze sugerujące, że chłopak nie twierdził, że w programie szuka miłości na całe życie, dlatego ma szansę się bawić i poznawać różne panie.

Wziął udział w tym programie, bo szuka przygody. Żony raczej tam nie znajdzie, więc nie rozumiem oburzenia. Baw się, Mateusz!

Mateusz po prostu korzysta z możliwości poznania różnych uczestniczek czy jego zachowanie to już przesada?

Zobacz też: "Love Island". Awantura na wyspie. Piotr nazwał Olę "głupią blondynką". "Dla mnie jest skreślona"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.