"Hotel Paradise". Jeden z uczestników miał wypadek. Na planie szybko pojawili się ratownicy!

"Hotel Paradise" ruszył z trzecią edycją show. Emocji nie brakuje, a wszystko dlatego, że postawiono na barwne postaci. Co wydarzyło się w najnowszym odcinku formatu? Jeden z uczestników podczas zabawy miał wypadek.

"Hotel Paradise" póki co nie zwalnia tempa. Na samym początku nowego odcinka poznaliśmy nową uczestniczkę Natalię, która od razu zabrała Marcina Kornelii. Mimo płaczu i smutku dziewczyny, Marcin nie ukrywał radości. Jednak to nie ta afera najbardziej wstrząsnęła widzami. Podczas tego odcinka Sebastian doznał poważnego wypadku.  

"Hotel Paradise". Jeden z uczestników miał wypadek

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Patrycja znęca się psychicznie nad Basią. "Zrobisz mi warkocza?"

Uczestnicy "Hotel Paradise" wielokrotnie udowadniali, że potrafią bawić się w najlepsze. Podczas ostatniej imprezy nad basen nie brakowało żartów i wygłupów. Pierwsze skrzypce grał jednak Sebastian i jego popisy. Razem z Dawidem zaczęli wygłupiać się przy domku. Dawid podniósł Sebastiana, jednak ten niefortunnie upadł i stracił przytomność.

Okazało się, że z powodu uderzenia Sebastian nadwyrężył sobie bark. Ból był tak duży, że mężczyzna nie mógł ruszać ręką.  Na rajskiej plaży w mgnieniu oka pojawili się ratownicy i zespół medycyny.

Pozostali uczestnicy byli w szoku. 

Jeśli chodzi o wypadek Sebastiana... wstrząsnął mną bardzo - powiedziała Patrycja. 
Brakowało dosłownie kilku centymetrów, aby Sebastian uderzył głową w róg domu. Mam nadzieję, że wyciągniemy wszyscy z tego wnioski - dodała.

Natomiast Dawid, jeden ze sprawców całego zamieszania, czuł ogromne wyrzuty sumienia. Pojawiły się także łzy. 

Czuje, że to jest moja wina, że przyczyniłem się do tego - mówił - Będzie mi to teraz siedziało w głowie.

Hotel ParadiseHotel Paradise Hotel Paradise screen

Niestety Sebastian musiał zmierzyć się z konsekwencjami wygłupów. W wyniku upadku miał wybitny bark i zerwane ścięgna. Konieczne było założenie opatrunku. 

Jednak wszystko (jak zawsze) skończyło się dobrze. Sebastian nadal jest w programie, tyle że z opatrunkiem i po powrocie ze szpitala los się do niego uśmiechnął. Wygrał konkurencję buziaków, a jego nagrodą jest kolacja ze wszystkimi paniami. 

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Pierwsze Rajskie Rozdanie. Kornelia zdecydowała, kto odpada

Więcej o: