"Love Island". Piotr wybrał partnerkę, a Karolina Gilon zorganizowała przeparowanie. Nie obyło się bez zaskoczeń

W trzecim odcinku "Love Island" zawitała sfrustrowana zachowaniem uczestników prowadząca. Nowy w Hiszpanii Piotr dopiero co wybrał partnerkę, a Karolina Gilon zorganizowała przeparowanie.

W ubiegłą niedzielę, 28 lutego ruszył trzeci sezon programu "Love Island. Wyspa miłości" emitowanego na Polsacie i prowadzonego przez Karolinę Gilon. Dziesięciu uczestników zamieszkało w willi w słonecznej Hiszpanii i zdążyło dobrać się w pary. Do programu dołączył wytatuowany Piotr, który miał pierwszeństwo wyboru partnerki. Niestety jego związkowe plany popsuła prowadząca. 

'Love Island'"Love Island". Sezon dopiero się zaczął, a internauci już nie mają litości

"Love Island". Piotr wybrał o dziesięć lat młodszą od siebie Natashę

Na początku odcinka nowy w programie Piotr miał wybrać partnerkę. Postawił na dziesięć lat młodszą od siebie Natashę, odbierając ją Danielowi. Uczestniczka stwierdziła, że to dobra decyzja, bo w końcu coś zadziało się w programie. Wyznała, że i tak nie traktowała Daniela, jak kandydata na chłopaka. 

Większość przyszłość widzę tutaj, niż w relacji z Damianem... Yyyy, Danielem, Danielem... - tłumaczyła.

Po wspólnej nocy z Natashą Piotr wyznał, że bardziej ciągnie go do Walerii, ale wybrał Natashę, by trochę zaryzykować. Ola odebrała SMS-a od produkcji. Ona i Mateusz oraz Piotrek i Natasha mieli okazję wybrać się na randkę. Na pierwszą z par czekał szampan, truskawki, markery i tajemnicze pudełko. Uczestnicy mieli wypisać, jakie mają oczekiwania dotyczące tej relacji. Druga para na miejscu zastała wino i kostkę służącą do gry w prawdę i wyzwanie.

Piotr korzystając z okazji, kazał Natashy pokazać dzikość i zaprezentować seksowny taniec. Uczestniczka nie była przekonana do tego pomysłu, dlatego poprosiła, by zatańczyli wspólnie. Po randce Natasha w rozmowie z Walerią wyznała, że hamuje ją wiek partnera. Uważa, że mężczyzna w tym wieku powinien być już raczej spokojniejszy i poważnie patrzący w przyszłość. Waleria nie raczyła jej raczej dobrą radą. 

No prześpisz się z tym... Z nim haha - skwitowała żale koleżanki.

Sylwia MadeńskaSylwia Madeńska przeszła sporą metamorfozę. Teraz zdradziła, ile waży

"Love Island". Karolina Gilon organizuje przeparowanie

Dawid otrzymał wiadomość od producentów z informacją o nadchodzącej imprezie. Na uczestników czekały lekko kiczowate, disco stroje, okulary i peruki, a także kolorowe światła i spore ilości szampana. Po intensywnej nocy uczestników obudziła Karolina Gilon. Prowadząca wyznała, że ma poczucie, że uczestnicy przyszli do programu w poszukiwaniu przyjaźni, a nie miłości.

Uznała, że ich czas na stworzenie związku jest właśnie teraz i rozpoczęła przeparowanie. Stella wybrała uczestnika, z którym poprzednio była w parze - Piotra. Ania wybrała Macieja, odbierając go Oli. Waleria z kolei odebrała Natashy Piotra. Ola bez zaskoczenia dla widzów wybrała Mateusza. Ostatni wybór należał do Aleksandry Daniel, mimo dobrego kontaktu, jaki zaczynała mieć z Danielem, wybrała Dawida. 

Zając, RosatiNie tylko Monika z "Love Island". Te gwiazdy również zostały zdradzone przez swoich partnerów

Zobacz wideo Karolina Gilon przechodzi na dietę