"Love Island". Do ekipy dołączył Piotrek. Były zabawy w kisielu i pierwsze pocałunki

W "Love Island. Wyspie miłości" w Polsacie uczestnicy poznają się coraz lepiej. Do programu dołączył nowy chłopak - Piotrek. Od razu zyskał uznanie dziewczyn.

Do ekipy w "Love Island. Wyspie miłości" w Polsacie dołączył nowy uczestnik - Piotrek. Panie wybrały się do jacuzzi i to właśnie tam okazało się, że będę miały okazję go poznać. Nie ukrywały, że bardzo przypadł im do gustu, co oznacza, że ich partnerzy mogą się czuć zagrożeni. 

'Love Island'"Love Island". Sezon dopiero się zaczął, a internauci już nie mają litości

"Love Island. Wyspa miłości" 

Do willi w "Love Island. Wyspie miłości" w Polsacie dołączył wytatuowany i wyrzeźbiony Piotrek. Ola, Stella i Ania nie ukrywały, że jest bardzo przystojny, co więcej - chcą go bliżej poznać. Mimo że to dopiero pierwszy wieczór na wyspie, nie brakuje wrażeń, a każda nowa osoba wzbudza ogromne zainteresowanie wśród reszty.

Trzy razy tak - stwierdziły zgodnie dziewczyny.
Myślę, że chłopcy poczuli się zagrożeni - dodała Ania.
Dobre ma ciało, nie ma co ukrywać. Kojarzy mi się z takim dzikiem, taki jest wielki - dodała Waleria.
 

Mężczyzny mieli świadomość, że Piotr może namieszać. Ocenili go przychylnie, ale nie obyło się bez złośliwości. 

 Najbardziej przerysowany gość ze wszystkich. Albo się komuś spodoba, albo nie - powiedział Piotr.

Ola nagle dostała wiadomość, z której wynikało, że za dobę single będą musieli zdecydować się na wybór partnera. Obecna sytuacja wskazuje, że jest tyle samo pań, co panów, dlatego wciąż nie wiadomo, kto pierwszy opuści wyspę. Wszyscy zastanawiali się, jak dalej potoczy się gra. Na szczęście, produkcja przygotowała dla nich kolejne atrakcje, dlatego na chwilę skupili się na czymś innym.

Uczestnicy musieli po kolei wchodzić do kisielu, w którym znajdowały się karteczki z pytaniami dotyczącymi każdej z osób. Następnie każda z nich musiała wytypować, kogo - według - niej - dotyczy i dać tej osobie buziaka. Cała ekipa z dystansem podchodziła do zadania i zazwyczaj kończyło się na pocałunku w policzek. Poza jednym przypadkiem. Stella i Piotr wymienili się namiętnym całusem. 

To był ogień - stwierdził on.
No jakoś samo poszło - dodała ona.

Doszło także do poważnej rozmowy między Maćkiem i Anią. Obydwoje stwierdzili, że nie są zadowoleni ze swoich par i woleliby się bliżej poznać.

'Love Island. Wyspa miłości' Ola"Love Island". Do ekipy dołączyła Ola, która będzie musiała rozbić parę

Nie do końca jestem zadowolony. Ja miałam swój wybór, ale Dawid mi odebrał ciebie. I zostałem zmuszony żeby poznać Olę, a nie czuje tego - powiedział Maciek.
Dawid jest fajnym facetem, ma poczucie humoru, ale to tylko kumpel. Przyjaźń przyjaźnią, ale tu chodzi o coś innego -  dodała Ania.

Zgodnie z zapowiedzią nowi uczestnicy musieli wybrać osoby, z którymi chcą być w parach. Ola zdecydowała się na Mateusza, a Piotr o swoim typie opowie w kolejnym odcinku. 

Zobacz też: Sylwia Madeńska przeszła sporą metamorfozę od czasów "Love Island". Teraz zdradza, ile waży

Zobacz wideo Za kim z "Love Island" nie tęskni Magda Karwacka? [Koło Plotka]