"Love Island". Pojawiły się pierwsze pary. Ania i Stella nie kryły rozczarowania

Poznałyśmy uczestników "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie. Wiemy, jak wyglądają pierwsze pary.

W niedzielę wyemitowano pierwszy odcinek trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie. Tak jak i poprzednio, uczestnicy spotkali się w słonecznej Hiszpanii, gdzie zamieszkali pod jednym dachem w ekskluzywnej willi. Poznaliśmy dziesięciu singli szukających miłości.

Love Island - wyspa miłości"Love Island. Wyspa miłości" już w niedzielę w Polsacie. Kim są nowi uczestnicy?

"Love Island. Wyspa miłości". Powstały pary

Najpierw w hotelu w "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie pojawiły się panie. Następnie stanęły i oczekiwały na mężczyzn, którzy musieli wybrać. Dziewczyny mogły wcześniej zaznaczyć, że są zainteresowane którymś z nich, wychodząc przed szereg. Pierwszy pojawił się Mateusz, który jednak nie zdobył uznania żadnej z pań. Jego wybór padła na Nataszę. 

Jest przystojny, ale nie w moim typie - stwierdziła Ania. 

Kolejny był blondwłosy Daniel, który również nie spodobał się paniom. 

Z nim jest wszystko w porządku, ale wychodzę z założenia, że to mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok - stwierdziła Ola.

On również stanął u boku Nataszy co oznaczało, że stworzy parę z Danielem. Kolejny wszedł Maciek. 

U kobiet zwracam uwagę na inteligencje. Później twarz, nogi, pupa. Najważniejszy jest seks i lojalność - określił swoje preferencje.

Tutaj znalazła się chętna - Ania wyszła przed szereg i przyznała, że spodobał jej się Maciek. On zdecydował, że ona również przypadła mu do gustu i zostali parą. Następny wszedł 35-letni Piotr, jeden z najstarszych uczestników programu. Przypomnijmy, że niektóre panie w programie mają ledwie 18 lat. Chłopak zdecydował się na Stellę. Kolejny był Dawid, który zdecydował się na zajętą już Anię.

 

Gdy panie wybrały partnerów, zdecydowały się na plotki. Natasza nie ukrywała, że Mateusz wpadł jej w oko, a zupełnie nie podoba jej się obecny partner, Daniel. Ania również nie jest zadowolona. Stwierdziła, że Dawid jest dla niej za niski. Ola jest z kolei zdania, że chętnie spędziłaby więcej czasu ze swoim wybrankiem - Maćkiem. Piotrek wydawał się zachwycony Stellą, która podobno dała mu znać uśmiechem, by ją wybrał. Ona żałuje, że nie może być z Mateuszem. Myślicie, że się zgrają? 

Sylwia Madeńska pokazała zdjęcie bez i z makijażemSylwia Madeńska z "Love Island" porównała swoje zdjęcia w makijażu i bez. Różnica? Spora

Zobacz też: "Love Island". Paweł tłumaczy się ze zdradzenia Moniki. "Zrobiłem coś strasznego. Bóg tak chciał"

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]