"Love Island. Wyspa miłości" już w niedzielę w Polsacie. Opublikowano zdjęcia uczestników. Jedna z dziewczyn schudła 18 kg

Już 28 lutego startuje trzecia edycja "Love Island. Wyspa miłości". Polsat do ostatniej chwili trzyma fanów programu w niepewności. Kim są nowi uczestnicy reality show? Przed premierą możemy podziwiać tylko ich półnagie ciała.

W tym tygodniu ruszyła trzecia edycja "Hotelu Paradise" na TVN7. Również Polsat startuje z wiosenną ramówką, wypuszczając swoje konkurencyjne randkowe show "Love Island. Wyspa miłości". W tym przypadku to także trzecia edycja programu. Jak poprzednio, uczestnicy spotkają się w słonecznej Hiszpanii, gdzie zamieszkają pod jednym dachem w ekskluzywnej willi.

"Love Island. Wyspa miłości": Kim są nowi uczestnicy?

Producenci do ostatniej chwili jednak chronią prywatność uczestników. Dopiero podczas emisji dowiemy się jak wyglądają nowi bohaterowie. Polsat nie zdradza także ich wieku - w czwartek rano przedstawiono jednak ze szczegółami dwie osoby, które także znajdziecie poniżej. Wiemy, że będzie to dziesięcioro singli: pięciu mężczyzn i pięć kobiet, wszyscy młodzi i piękni (oczywiście), w wieku od 18 do 35 lat. Na razie możemy podziwiać tylko ich wysportowane ciała w negliżu. Wiemy też, jak sami siebie przedstawiają.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek stworzyła własną markę ubraniową. Ceny? Tanio nie jest

Jak stacja reklamuje swoich bohaterów programu "Love Island. Wyspa miłości"?

Piotr: To kolekcjoner marzeń, który uważa, że największy sukces jest jeszcze przed nim. Sam o sobie mówi, że jest najlepszą wersją siebie.

Daniel: Towarzyski, zabawny, kochający sport i spontan. O sobie powiedział: lubię czasem ponarzekać.

Natasha: Pilna studentka, która nienawidzi nudy. Z pozoru zamknięta, jednak tak naprawdę jest wulkanem energii. Mówi o samej sobie, że nie jest ideałem.

Waleria: Energiczna, spontaniczna i ambitna dziewczyna z artystyczną duszą, której życie uczuciowe to tragedia. Czy znajdzie szansę na szczęśliwy związek? Waleria ma 23 lata, jest pół-Polką, pół-Etiopką. Obserwatorzy już piszą na Instagramie, że przypomina trochę Klaudię El Dursi z programu konkurencji.

 

Agnieszka ChylińskaChylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer pokazał, jak mogłaby zaszaleć

Stella: Zabójczą bronią Stelli jest uwodzicielski taniec. Przeszła niezwykłą metamorfozę - schudła 18 kg! Mimo to nie brakuje jej samokrytyki. Jestem świadoma swoich niedoskonałości - mówi o sobie.

Ola: Nie uznaje przelotnych znajomości, a charakter jest dla niej ważniejszy od wyglądu. Kocha motocykle. Realizatorzy programu zdradzili, że w przeszłości była najmłodszą uczestniczką zlotów motocyklowych. Własną maszynę miała w wieku... sześciu lat. O sobie mówi: rutyna mnie zabija.

Maciej: Maciej jest wysokim, pewnym siebie i inteligentnym mężczyzną, którego znakiem szczególnym są tatuaże. Wiadomo też, że od sześciu lat jest singlem i chce to wreszcie zmienić. Jak mówi, kocha obecność pięknych kobiet. Maciek ma 26 lat i jego cechą główną jest skromność, co widać po tym, jak przedstawił swoje mocne strony:

Mocna strona: brak słabych stron.
 
Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą

Dawid: Nie lubi się nudzić, kocha sport i nie uprawia seksu dwa razy z tą samą dziewczyną. No chyba że jest w związku. Czy to zachęci uczestniczki? O sobie powiedział tyle, że ma dystans do życia. Producenci programu dodają: chce odnaleźć brakujący element w swojej życiowej układance.

Mateusz: Jego tajną bronią jest uśmiech, największą pasją - sport, a wizytówką - doskonale umięśnione ciało. Mówi, że jest spontaniczny: nigdy nikogo nie udaję. Lubi próbować nowych rzeczy - woli żałować, że coś zrobił niż później żałować, że nie zrobił.

Ania: Jest pewną siebie, wysoką blondynką o pogodnym nastawieniu do życia, która na co dzień pracuje jako... operator maszyn. Precyzyjnie określiła swój gust względem mężczyzn. Lubi wysokich brunetów z brodą i tatuażami. Sama o sobie mówi: zawsze idę po swoje. Czy będzie to twarda zawodniczka?

Premiera trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości" odbędzie się w niedzielę o 20:00 na antenie Polsatu. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00. Reality show można także oglądać na ipla.tv.