Oliwia ze "Ślubu" wróciła na Instagram. "Dawno mnie tu nie było". Wygląda pięknie, zdjęcie polubił jej prawie były mąż

Oliwia Ciesiółka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" po paru tygodniach ograniczania mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie. Polubi je Łukasz Kuchta, z ktorym się rozwodzi.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta byli uczestnikami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowanego na Polsacie. Po zakończeniu show, jak wiele innych par, nie zdecydowali się jednak na rozwód. Wprost przeciwnie, chcieli stworzyć rodzinę i doczekali się dziecka. Wszystko wskazywało na to, że są szczęśliwi. W grudniu 2020 roku Oliwia niespodziewanie opublikowała na Instagramie osobisty wpis, w którym ogłosiła fanom, że ona i Łukasz rozwodzą się. Po głośnej publikacji uczestniczka show "Ślub od pierwszego wejrzenia" jeszcze przez chwilę była aktywna w mediach społecznościowych i opublikowała urocze zdjęcie z pociechą, a później z przyjaciółmi. Na tym jednak koniec - Oliwia na trzy tygodnie zniknęła z Instagrama (a jak wiadomo dla celebrytek to całkiem niezły detoks od mediów społecznościowych) odcinając się w ten sposób od wścibskich pytań fanów. Teraz jednak o sobie przypomniała.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wielki powrót Oliwii

Oliwia po ogłoszeniu trudnej decyzji prawdopodobnie ochłonęła i dała sobie czas, by wszystko przemyśleć. Wygląda też na to, że na dobre postanowiła wrócić do aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym z uśmiechem na ustach pozuje w naturalnej odsłonie. Do publikacji załączyła lakoniczny podpis. 

Dawno tutaj nie byłam - napisała. 

To, co jednak zwraca uwagę to dodatkowe hasztagi, zwłaszcza ten ostatni:

#mondayvibes #powrotzbambuko
 

Warto nadmienić, że zdjęcie polubił Łukasz Kuchta. 

Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy stęsknionych za Oliwią internautów. Fani celebrytki byli jednomyślni - przerwa od mediów służyła kobiecie. 

Piękna, taka wiosenna.
Piękna, naturalna. 
Promieniejesz - komplementowali. 

Ponadto Oliwia została zasypana całą masą pytań między innymi o to, jak czuje się jej syn i czy nadal będzie prowadziła kanał na YouTube. Póki co nie odpowiedziała na nie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.