"Familiada". Uczestniczka rozbawiona swoją odpowiedzią na pytanie: Za czym biega pies? Karol Strasburger zachował kamienną twarz

W jednym z ostatnich odcinków "Familiady" w TVP doszło do zabawnej odpowiedzi uczestniczki. Sama wydawała się szczerze rozbawiona.

"Familiada" emitowana jest na antenie TVP od ponad dwudziestu sześciu lat. Teleturniej, który prowadzi Karol Strasburger, stale przyciąga uwagę milionów Polaków. Nic dziwnego, często pojawiają się tam wpadki, które wyjątkowo rozbawiają widzów. W niedzielnym odcinku doszło do śmiesznej sytuacji z udziałem uczestniczki, która pod presją czasu mocno rozbawiła nawet siebie samą.

Zabawna odpowiedź na pytanie w niedzielnej "Familiadzie" w TVP

W ostatnim odcinku "Familiady" zmierzyły się ze sobą dwie drużyny - Ekipa Gastro i Cyklistki. Ostatecznie tej drugiej udało się wejść do finału, w którym musiały zawalczyć o pieniądze. Dwie panie wyznaczone przez resztę grupy odpowiadały na te same pytania. Druga z nich zaliczyła zabawną wpadkę. Pod wpływem presji zdecydowała się na strzał, który nie okazał się jednak właściwy.

Świąteczne filmy romantyczne to przepis na udany wieczór we dwoje. Zdjęcie ilustracyjneNetflix. Propozycje najlepszych filmów walentynkowych na romantyczny wieczór

Podczas sprawdzania poprawności na tablicy pojawiło się hasło. Widać, że rozbawiło samą uczestniczkę, która nie mogła ukryć śmiechu.

Za czym biega pies? - zapytał prowadzący Karol Strasburger.

FamiliadaFamiliada youtube.com@krigor

Jako że każda sekunda była cenna, kobieta musiała udzielić odpowiedzi. Na jej twarzy malowała się wątpliwość.

Za kamieniem - powiedziała. 
 

Karol Strasburger 'Familiada'Zabawna wpadka w "Familiadzie". Poszło o stworzenie ze szczypcami

Ostatecznie sama uczestniczka zaśmiała się, gdy rozwiązanie pojawiła się na tablicy wyników, a prowadzący zachował kamienną twarz. Rozumiemy jednak, że stres i działanie pod wpływem czasu sprawiają, że czasem trudno wymyślić właściwą odpowiedź. Zabawne?

Zobacz też: "Familiada". Kapitanka nie posłuchała drużyny i zaliczyła wpadkę. Strasburger wymownie zareagował. "Nie był to dobry ruch"

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"