"Taniec z Gwiazdami" znika z anteny. Na wiosnę zastąpi go "Twoja twarz brzmi znajomo"

Od 5 marca Polsat zastąpi "Taniec z Gwiazdami" czternastą edycją programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Do tej pory "Taniec z Gwiazdami" emitowano na Polsacie w piątki o godzinie 20.05 nawet po dwa sezony na rok. W wiosennej ramówce nastąpi jednak zmiana, a taneczne show zastąpi inny program.

Maciej Dowbor, Paulina Sykut, Krzysztof IbiszPolsat chce postawić na nowe twarze? "Zagrożony jest Dowbor". Nie tylko on

"Taniec z Gwiazdami" znika (na razie) z Polsatu. Zamiast niego obejrzymy "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jakiś czas temu Nina Terentiew poinformowała, że "Taniec z Gwiazdami" zniknie w nowej ramówki Polsatu. Dziennikarka obawiała się produkowania programu na żywo ze względu na pandemię. Wolała nie ryzykować wstrzymaniem nagrań z powodu zakażeń uczestników. Zdecydowała się postawić na nagrane wcześniej formaty i odpuścić programy na żywo w wiosennej ramówce. Nastąpiły zmiany w godzinach emisji. Od 5 marca, w piątek o 20.05 nie obejrzymy już tanecznego show z jury w składzie z: Andrzejem Grabowskim, Iwoną Pavlović i Michałem Malitowskim. Program zastąpi czternasta edycja emitowanego do tej pory w soboty po godzinie 22.05 "Twoja Twarz brzmi znajomo". Nie wiadomo, kiedy "Taniec z Gwiazdami" powróci na małe ekrany, jednak patrząc na uzasadnienie tej decyzji, można spodziewać się, że nastąpi to dopiero po ustaniu pandemii.

Nina TerentiewNina Terentiew żegna Ryszarda Kotysa. "Był wielkim aktorem, ale nie lubił być w centrum zainteresowania"

"Twoja twarz brzmi znajomo" nowy sezon

Oprócz dnia i godziny emisji, niewiele się zmieni. W "Twoja twarz brzmi znajomo" standardowo zasiądzie jury w składzie z: Małgorzatą Walewską, Katarzyną Skrzynecką, Kacprem Kuszewskim i Adamem Strycharczukiem. Program standardowo poprowadzi Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W czternastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" teledyski do popularnych piosenek odwzoruje Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. 

Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"
Więcej o: