"Milionerzy". Pytanie o Stary Testament popsuło plany uczestnika: Kto miłuje swego syna...

W powtórce 352. odcinka 7. sezonu "Milionerów" o wielkie pieniądze zawalczył prawnik z Warszawy. Niestety pytanie o Stary Testament niespodziewanie popsuło jego plany. Nie użył koła ratunkowego!

"Milionerzy" to program rozrywkowy emitowany na antenie TVN. W emitowanych od poniedziałku do piątku odcinkach, uczestnicy mierzą się z pytaniami zadawanymi im przez Huberta Urbańskiego. Gracz, który poprawnie odpowie na wszystkie dwanaście pytań, wygrywa milion złotych.

'Milionerzy'. Uczestnik potrzebował pomocy przy pierwszym pytaniu"Milionerzy". Gracz już przy pierwszym pytaniu potrzebował pomocy publiczności

"Milionerzy". Pytanie z programu

W powtórce 352. odcinka 7. sezonu "Milionerów" o wielkie pieniądze walczył Bartosz Drożdż, prawnik z Warszawy, który do studia przyjechał z narzeczoną Marzeną. Na samym początku wyznał prowadzącemu, że lubi rywalizację i był gotowy na dobrą grę. Bez większych przeszkód zdobył 10 tysięcy złotych, jednak kolejne pytanie, warte dwa razy tyle nieco go zaskoczyło.

"Milionerzy". Stary Testament naucza: "Kto miłuje swego syna..."

  • A. owce swe mu oddaje
  • B. starej żony mu szuka
  • C. nie chce, by kapłanem został
  • D. często używa na niego rózgi

'Milionerzy'. Pytanie o Jana Pawła II sprawiło problem"Milionerzy". Pytanie o Jana Pawła II wymagało użycia koła ratunkowego

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Po usłyszeniu pytania, uczestnik powtórzył głośno sumę, którą zdobędzie za poprawną odpowiedź.

Dwadzieścia tysięcy... - powiedział.

Stwierdził, że skłaniałby się ku odpowiedzi A - owce swe mu oddaje, bo stado według niego było niegdyś symbolem bogactwa, którego rodzice życzą dziecku. Twierdził, że chodzi o to, że rodzice mogliby chcieć ofiarować synowi swoje owce. Bez głębszego zastanowienia poprosił o zaznaczenie tej właśnie odpowiedzi. Była błędna. Hubert Urbański wyjaśnił, że według nauki Starego Testamentu, kto miłuje swego syna, często używa na niego rózgi, aby na końcu mógł się nim cieszyć. Ze względu na podjęcie zbyt pochopnej decyzji, uczestnik skończył grę jedynie z gwarantowanym tysiącem złotych. 

Zobacz wideo Mikołaj Śmieszek chciałby nagrać utwór z Popkiem [PLOTKERSI]

Kuba Wojewódzki i Hubert UrbańskiKuba Wojewódzki odsprzedał udziały w swojej restauracji. Planuje nowy biznes

Więcej o: