"Sanatorium miłości". Teresa trafiła do szpitala! Kuracjusze opowiedzieli o zdradach. Polały się łzy

W niedzielnym odcinku "Sanatorium miłości" nie zabrakło ekstremalnych emocji. Jedna z kuracjuszek ze względu na problemy zdrowotne trafiła do szpitala. Poznaliśmy również poważną stronę Edka, który zdecydował się na szczere wyznanie.

Bohaterowie programu "Sanatorium miłości" z tygodnia na tydzień zdradzają coraz więcej szczegółów ze swojego dotychczasowego życia. W ostatnim odcinku show swoje ujście odnalazły bardzo skontrastowane emocje. Nie zabrakło ani łez spowodowanych wspomnieniami, ani strachu o zdrowie, ani radości i celebrowania urodzin, ani dość kontrowersyjnych żartów kuracjuszy. Wiesiek wybrał swoją ulubioną uczestniczkę, Edek opowiedział o zdradzie, a Teresa trafiła do szpitala. 

Ryszard 'Sanatorium miłości'Ryszard z "Sanatorium miłości" jest zakochany. Partnerka jest sporo od niego młodsza

Z planu "Sanatorium miłości" do szpitala

Marta Manowska zabrała kuracjuszy na górską wycieczkę, podczas której mogli uporać się z demonami przeszłości. Seniorzy pisali listy do osób, które kiedyś wyrządziły im krzywdę. Z tej formy terapii nie mogła skorzystać Teresa. Kobieta ze względu na wysokie ciśnienie w tym samym czasie trafiła do szpitala. Po kontrolnych badaniach na szczęście wróciła na plan programu. 

 

Złe samopoczucie kuracjuszki poprzedzone było szczerym wyznaniem przed kamerami. Teresa opowiedziała o zdradzie, którą przeżyła zaledwie rok temu. 

Minął rok. Nikomu, nawet najgorszemu wrogowi, nie życzyłabym tego, co przeszłam i jak blisko to się działo na moich oczach. To straszne, gdy jesteś długie lata z kimś i liczysz na kogoś, przytulasz, a później dostajesz cios. Rozmawiałam z nim, do końca mi mówił, że nie zdradza. Potem powiedział, że znudziło mu się wszystko i ma teraz rozrywkę.
Zobacz wideo Marta Manowska o kolejnej edycji "Sanatorium miłości"

W podobnej sytuacji znalazł się Edward. Mężczyzna znany w programie z dość obscenicznych zachowań i żartów na temat seksu został kiedyś zraniony. 

Ja doświadczyłem zdrady i dla faceta nie ma gorszego upokorzenia. Znałem wiele kobiet, które potrafiły jakoś wybaczyć, ale ja uważam, że takich rzeczy się nie wybacza - skwitował. 

Poważna strona Edka nie zagościła jednak na długo. Senior jak zwykle pokusił się również o dwuznaczne komentarze na temat uczestniczek show. Bez ogródek pytał kolegów, które "kociaki" mają na oku. Sam także opowiedział o swojej ulubienicy - sąsiadce...

Widziałeś, jak była ubrana? Jak zobaczyłem te stringi, to łeb straciłem. 

Anna LewandowskaAnna i Robert Lewandowscy zabrali Klarę na kulig. Uwagę fanów zwróciły... sanki

Wiele miłych doznań zagwarantowała celebracja urodzin Wiesława. Nie zabrakło tortu, głośnego śpiewania "sto lat" i spełnionego marzenia - kuracjusz mógł wybrać uczestniczkę, z którą w trakcie trwania programu wybierze się na wspaniałą randkę. Padło na zdziwioną wyborem Halinkę. 

Według mnie to jest za przystojny, co nie? W życiu nie pomyślałam, że jeszcze mi się taki przystojniak trafi - komentowała skromnie. 

Czekacie na kolejne odcinki "Sanatorium miłości? Myślicie, że uczestnicy odnajdą miłość?

Więcej o: