"Familiada". Zaskakująca odpowiedź na pytanie: Co lub kto kojarzy się z biblijnym rajem? Uczestniczka była mocno zawstydzona

W "Familiadzie" w Telewizji Polskiej padło pytanie dotyczące biblijnego raju. Uczestniczka szybko na nie odpowiedziała, jednak nie wyszło jej to na dobre. Karol Strasburger zasugerował poprawne rozwiązanie.

"Familiada" emitowana jest na antenie Telewizji Polskiej od ponad dwudziestu sześciu lat. Teleturniej, który prowadzi Karol Strasburger, stale przyciąga uwagę milionów Polaków. Nic dziwnego, często pojawiają się tam wpadki, które wyjątkowo rozbawiają widzów. W sobotnim odcinku padła ciekawa odpowiedź na pytanie dotyczące biblijnego raju, Edenu. 

Ciekawa odpowiedź na pytanie w niedzielnej "Familiadzie"

W każdą sobotę, niedzielę i święto o godzinie 14 widzowie mogą przyglądać się odpowiedziom uczestników i słuchać zabawnych żartów Karola Strasburgera w "Familiadzie". W 2688. odcinku pojawiło się pytanie, które okazało się lekko problematyczne dla jednej z pań, która bez zawahania udzieliła odpowiedzi. Niestety, ta okazała się błędna. Co więcej, była dosyć zabawna, co sprawiło że uczestniczka wydawała się szczerze zawstydzona.

'Familiada'. Wpadka w programie"Familiada". Kolejna wpadka w programie. Uczestnicy postawili wszystko na błędną odpowiedź

Do wpadki doszło w finałowej rundzie programu. 

Co lub kto kojarzy się z biblijnym rajem? - zapytał prowadzący.

Jako że każda sekunda była cenna, kobieta bez namysłu udzieliła odpowiedzi. Karol Strasburger po chwili zasugerował uczestniczce poprawne rozwiązanie.

Jezus - powiedziała.

Familiada"Familiada". Kolejna kontrowersja w programie. Nie zaliczono odpowiedzi

Strasburger stwierdził, że padło już hasło Ewa, dlatego teraz najlepiej punktowaną i całkiem logiczną odpowiedzią byłby więc Adam. Zakłopotana uczestniczka z kolei zaczęła tłumaczyć się z tego, co powiedziała i dodała, że coś jej się pomyliło z Biblią i stąd cała pomyłka. 

 

Zabawna wpadka?

Zobacz też: Wpadka w "Familiadzie". Karol Strasburger nagiął dla uczestników regulamin aż dwa razy

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie