"Hotel Paradise". Marietta w ciągu kilku miesięcy poddała się licznym zabiegom. Jak wyglądała wcześniej?

Marietta z "Hotelu Paradise" w ciągu dwóch lat bardzo się zmieniła. Przeszła kilka operacji i zabiegów. Otwarcie o tym mówi. Byliśmy jednak ciekawi, jak wyglądała wcześniej.

Marietta z "Hotelu Paradise" ostatnio wybrała się na wczasy do Egiptu. Na zdjęciach widać, jak bardzo się zmieniła od momentu udziału w show. Jeszcze zanim wzięła w nim udział, powiększyła usta - sprawdziliśmy jak wyglądała dwa lata temu, przed operacjami i zabiegami.

Marietta z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę 

Marietta z programu "Hotel Paradise" otwarcie mówiła w programie, że pieniądze z wygranej przeznaczyłaby na operację nosa. Gdy faktycznie znalazła się w finale, a potem otrzymała główną nagrodę, nie zwlekała z podjęciem decyzji o zabiegu. Na tym się jednak nie skończyło.

Klaudia El Dursi"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi kręci nowy sezon. Znamy lokalizację

Powiększyła też usta, które już w programie były pokaźnych rozmiarów. Do tego doszła także liposukcja. Mimo że wówczas spora część fanów zarzucała jej, że niemal każda część jej ciała została "zrobiona", ta wówczas broniła się, twierdząc, że zmiany, jakie zaszły w jej ciele to efekt diety i ćwiczeń.

 
Naprawdę widzę efekty tego odchudzania. Wiem, że dużo osób może mi zarzucić, że to liposukcja, bo usunęłam sobie ten tłuszcz z brzucha i też się tego wcale nie wstydzę. Ale jednak z buzi, ramion, rąk sobie nie usunęłam, więc to są efekty odchudzania - napisała kilka tygodniu temu Marietta.

Marietta z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Marietta pokazała efekty liposukcji. Wcześniej zoperowała nos, zrobiła usta

Nie da się ukryć, że 25-latka w zastraszającym tempie poddaje się kolejnym zabiegom. Z ciekawości sprawdziliśmy, jak prezentowała się przed udziałem w programie. Nie da się ukryć, że wyglądała wtedy inaczej. 

 

Marietta kilkukrotnie zmieniała kolor swoich włosów, jednak to nie to budzi największe zaskoczenie. Teraz faktycznie wygląda lepiej? 

 

Zobacz też: "Hotel Paradise". Marietta rozstała się z Chrisem. Teraz tajemniczo odpowiada, że ma chłopaka: Może już go wam przedstawiłam

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka
Więcej o: