"Rolnik szuka żony". Zmiany w życiu Magdy, kandydatki Dawida. Spotyka się z innym uczestnikiem? Powiększyła też usta

Magda z "Rolnik szuka żony" dodała na Instagramie wideo z ukochanym. Co prawda nie napisała wprost, że mężczyzna z nagrania to nowy partner, jednak sposób w jaki zapozowali wiele mówi. Dostrzegamy podobieństwo do Mateusza, który walczył o serce Magdy. Sami zobaczcie.

Magda z "Rolnik szuka żony" była w programie kandydatką Dawida. Mimo że nie udało im się stworzyć dłuższej relacji, uczestniczka nie zamartwia się, bowiem niedawno wspominała, że wokół niej kręci się obecnie sporo adoratorów. Najwyraźniej jeden z nich stał się dla niej kimś więcej.

Magda z "Rolnik szuka żony" ma chłopaka?

Magda z "Rolnik szuka żony" była jedną z trzech dziewczyn, które zostały wybrane przez Dawida i przyjechały do jego domu. Cała czwórka miała kilka dni, by bliżej się poznać i stwierdzić, czy odpowiada im swoje towarzystwo. Nie zaczęło się jednak najlepiej - jedna z pań już w pierwszych odcinkach zdecydowała się pożegnać z Dawidem, po niej była Martyna, a ostatnia, Magda z "Rolnik szuka żony" z kolei została odrzucona przez rolnika. Długo nie rozpaczała i znalazła sobie partnera, który pojawił się na zdjęciu na jej koncie na Instagramie. 

Martyna Cel - Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Martyna zdecydowała się na zabieg powiększający usta. Jak wygląda?

Po emisji programu mówiło się, że Magda bardzo polubiła się z innym uczestnikiem show, Mateuszem. Mimo że liczne spotkania pary wskazywały, że może być między nimi coś więcej, obydwoje zaprzeczali tym doniesieniom. Przyznamy jednak, że gdy zobaczyliśmy nowe InstaStory dziewczyny, byliśmy niemal pewni, że na wideo znajduje się właśnie on. Po dłuższym przyjrzeniu wydaje się jednak, że to ktoś inny znalazł się na nagraniu. Sami zobaczcie.

Magda z 'Rolnik szuka żony'Magda z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@camarero_chica

Dawid 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid nie może pozbierać się po odejściu Martyny. Jego rodzina jest oburzona. "To trochę bolesne"

Trudno nie odnieść wrażenie, że nie tylko zmiana statusu związku stanowi zmianę w życiu uczestniczki. Jej wargi wydają się być zdecydowanie większe - wszystko wskazuje na to, że Magda poddała się zabiegowi powiększenia ust. Korzystanie wygląda?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony 7". Paweł już po ślubie? Mateusz w czasie imprezy zdradził prawdę. Towarzyszyli mu inni uczestnicy

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki
Więcej o: