"Barwy szczęścia". Do obsady dołącza 19-letnia aktorka. Jej bohaterka namiesza w życiu Witka

Do obsady serialu "Barwy szczęścia" dołącza nowa aktorka - 19-letnia Anna Pentz. Jej bohaterka może przyczynić się do kłopotów Witka.

Scenarzyści "Barw szczęścia" starają się zatrzymywać widzów, dlatego też coraz chętniej wprowadzają nowe wątki i nowe postaci. Tym razem twórcy formatu postawili na początkującą aktorkę - Annę Pentz.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Olga JankowskaGwiazda "Barw szczęścia" opowiedziała o problemach z odżywianiem i figurą

"Barwy szczęścia" z nową aktorką

19-letnia aktorka wcieli się w postać Michaliny, sąsiadki Witka (w tej roli Witold Sosulski). Chłopak będzie nią oczarowany, a piękność będzie częstowała swojego nowego kolegę narkotykami. 

- Bierz, mam dobry towar... - powie, oferując Witkowi marihuanę. 
- Dzięki, nie palę.
- Spoko, możesz kaszleć! Każdy kiedyś zaczynał… 

Michalina nie będzie jednak świadoma, że jej nowy przyjaciel od miesięcy próbuje walczyć z nałogiem. O względy Michaliny w 2364. odcinku serialu będą zabiegać Dawid i Adrian. Witek obserwując z okna tłum adoratorów w ogrodzie dziewczyny, poczuje ukłucie zazdrość. 

 

Konrad SkolimowskiTragedia gwiazdy "Barw szczęścia". Skolimowski: Dziadek Janek zmarł na moich rękach

Kim jest Anna Pentz?

Anna Pentz jest uczennicą  XV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej. Dotychczas widzowie mogli zobaczyć ją w takich produkcjach, jak "Ultraviolet" czy "Miasto długów", gdzie grała epizodycznie. Okazuje się, że aktorstwo to niejedyna pasja Anny. 19-latka trenuje taekwando w klubie KWSW Taewo Warszawa

Ogromnym zaszczytem są dla mnie występy w reprezentacji Polski. W czasie pandemii ciężko trenuję, by móc spełnić swoje marzenie o złotym medalu Mistrzostw Świata - powiedziała w rozmowie z portalem pztkd.lublin.pl. 

Pentz ma już na swoim koncie kilka sportowych sukcesów. Zdobyła złoty medal w walkach w PE w Lublinie. Reprezentowała nasz kraj na zawodach sportowych w Inzell i w Sarajewie. Ponadto kobieta interesuje się tańcem ludowym. 

Poza sportem w moim życiu istotną rolę odgrywa również taniec i muzyka. Od 10 lat zajmuję się tańcem ludowym. Aktualnie jestem tancerką we wspaniałym ZPiT Uniwersytetu Warszawskiego “Warszawianka”, z którym koncertuję i jeżdżę na liczne turnieje - powiedziała pztkd.lublin.pl. 

19-latka przyznaje, że nie ma czasu na nudę i cieszy się ze swoich wszechstronnych zainteresowań. 

Może to się wydać zabawne, ale czasami zastanawiam się po co zajmuję się tyloma rzeczami, ale skoro dają mi one tak wiele radości, to dlaczego miałabym z tego rezygnować? - zastanawiała się. 

Myślcie, że Anna Pentz ma szansę na sławę?

Więcej o: