"Love Island". Julia zdradziła, dlaczego rozstała się z Dominikiem. "Gestem miłości jest pozwolić komuś odejść"

Zwycięzcy "Love Island" nie są już razem. Pierwszy na Instagramie poinformował o tym Dominik. Teraz głos zabrała też Julia. "Nasz związek może się skończył, ale było więcej uśmiechu niż łez".

Julia i Dominik zostali zwycięską parą programu "Love Island" emitowanego na Polsacie. Niestety po powrocie z raju relacja nie przetrwała, a zderzenie z szarą rzeczywistością okazało się brutalne. Dominik jako pierwszy powiadomił internautów o zerwaniu.Teraz głos zabrała też Julia, która nieco więcej opowiedziała o związku. Wyznała, że naprawdę się starali.

'Love Island'. Julia i Dominik rozstali się"Bajka, która zaczęła się w Love Island dobiegła końca". Dominik i Julia rozstali się

"Love Island". Zwycięzcy programu rozstali się. Julia zabrała głos

Dominik Grot i Julia Nowakowska wygrali drugą edycję programu "Love Island" prowadzonego przez Karolinę Gilon i opuścili wyspę jako para. W finale musieli podjąć decyzję i wybrać między miłością, a pieniędzmi. Oboje wybrali miłość. Sielanka poza rajem nie potrwała jednak długo, bo w czwartkowe południe Dominik opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, pod którym wyznał, że nie jest już z Julią. Nie podał jednak powodu rozstania. Teraz wpis opublikowała jego była partnerka, która zdradziła internautom nieco więcej. 

Nasz związek może się skończył, ale było więcej śmiechu niż łez... Uważam, że było warto - napisała.

Matt i Ania z 'Hotelu Paradise' i Aga z 'Love Island'"Hotel Paradise". Matt ma kontakt z Anią. Co na to Aga z "Love Island"?

Julia odniosła się do byłego chłopaka z ogromnym szacunkiem i podziękowała mu za wspólny czas.

Chcę podziękować za wszystkie wspaniałe wspomnienia zarówno na wyspie, jak i poza nią. Całe to doświadczenie było jednym z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu - a najtrudniejszą częścią było przystosowanie się do prawdziwego życia i rozwój prawdziwej miłości w świetle reflektorów i mediów. Wiele się nauczyłam - szczególnie o sobie i muszę Ci za to podziękować - napisała.

Odniosła się też do sytuacji w związku, która doprowadziła do rozstania.

Niestety zdaliśmy sobie sprawę, że nie pasujemy do siebie i to jest w porządku... Czasami najlepszym gestem miłości jest pozwolić komuś odejść, aby znaleźć miłość nam przeznaczoną. Przykro mi, wszystkim, którzy w nas wierzyli chcę powiedzieć, żebyście nie tracili nadziei na miłość. Miłość jest dostępna dla wszystkich - ale to ciężka praca. I próbowaliśmy z Dominikiem - naprawdę próbowaliśmy! Życzę mu wszystkiego najlepszego! - zakończyła.

Jak widać można rozstać się w zgodzie i z szacunkiem. Julia i Dominik to całkiem dobry przykład.

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]
Więcej o: