Paulina Krupińska wrzuciła zdjęcie zza kulis "Dzień dobry TVN". Widzowie znowu ją skrytykowali. Odpowiedziała propozycją

Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie zza kulis "Dzień dobry TVN". Widzowie znowu ją skrytykowali. Prowadząca śniadaniówki odpowiedziała.

Paulina Krupińska już od roku współprowadzi "Dzień dobry TVN". Od początku stacja była przekonana, że modelka w roli prowadzącej da sobie radę. W końcu w swoim portfolio miała już udział i prowadzenie programów telewizyjnych, w tym "Klinikę urody", "Sekrety Doliny Inków" oraz "Wychować i nie zwariować". Miała też nawet własny cykl w "Pytaniu na śniadanie".

Jednak już od pierwszego "Dzień Dobry TVN" z jej udziałem Paulina Krupińska musi mierzyć się z nieustającą krytyką. Choć minął już prawie rok wciąż czyta komentarze w mediach społecznościowych, że nie nadaje się do tej roli. Tak było i tym razem, ale Krupińska postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska chwali się zdjęciem z Tosią sprzed pięciu lat. Internauci: Ale cudo!

Paulina Krupińska wrzuciła zdjęcie zza kulis "Dzień dobry TVN"

Prezenterka podzieliła się z internautami zdjęciem zrobionym za kulisami programu "Dzień dobry TVN". Paulina pozuje na nim z uśmiechem, w dłoniach trzymając teczkę z logiem śniadaniówki.

 

Pod fotografią internauci rozpoczęli dyskusję i wymianę zdań związaną z preferencjami dotyczącymi prowadzących programu. Większość komentarzy chwaliła Paulinę i Damiana, którzy według pozytywnie nastawionych widzów mają być świeży, dobrze wychowani i kulturalni w stosunku do gości. Fani programu dostrzegli też, że prowadzący przy sobie rozkwitli. Z początku Paulina miała być nieco zestresowana, ale teraz można dostrzec, że czuje się w roli prowadzącej naprawdę dobrze. Mimo wszystko pojawiły się też opinie krytykujące parę prezenterów.

Czas na kogoś, kto rozkręci ten program. Nuda
Prowadzący... Na siłę chcą być zabawni i śmieszni! Wymienić ich! - pisali internauci.

Tym razem jednak Krupińska nie dała sobie w kaszę dmuchać i odpowiedziała komentującym. 

Proszę się zgłosić i przejść casting - skwitowała.

Która para prowadzących "Dzień dobry TVN" jest Waszą ulubioną?

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaKrupińska broni męża przed krytyką. "Artysta gra dla ludzi, nie stacji"

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"
Więcej o: